Pašvaldības policija soda virkni autovadītāju, kas spēkratus atstājuši zālājā!

0 Komentāru
Pašvaldības policija soda virkni autovadītāju, kas spēkratus atstājuši zālājā!

20. septembrī īsi pēc 21.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Rembates un Salnas ielas krustojumu. Zvanītājs stāstīja, ka šajā vietā iepretim divām nesen uzceltām daudzdzīvokļu ēkām virkne automašīnu novietotas zālājā. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi konstatēja, ka zvanītāja teiktais atbilst patiesībai – notikuma vietā zālājā bija novietotas 48 automašīnas.

Visām automašīnām uz vējstikla novietoti paziņojumi par administratīvās lietvedības uzsākšanu, bet tuvāko dienu laikā katrs no auto īpašniekiem saņems uzaicinājumu uz lietas izskatīšanu, kur tiks vērtēts, kādu sodu piemērot. Izvērtēšanas laikā tiek ņemti vērā dažādi apstākļi – gan tas, vai autovadītājs apzinās pārkāpumu un nožēlo to, gan tas, vai autovadītājam iepriekš bijuši citi līdzīgi pārkāpumi. Par automašīnas novietošanu apstādījumos var izteikt brīdinājumu vai piemērot naudas sodu no 10 līdz 350 eiro.

Jāpiebilst, ka šīm jaunceltnēm ir izbūvētas arī autostāvvietas, kuras dzīvokļu īpašnieki var iegādāties kopā ar dzīvokli vai nepieciešamības gadījumā īrēt uz noteiktu periodu. Policijas novērojumi liecina, ka liela daļa dzīvokļu īpašnieku nav vēlējušies maksāt par stāvvietu, tādēļ automašīnas novieto netālu esošajā pļavā.

0 Komentāru