Pašvaldības policija “iešķiebj” soda kvīti par auto novietošanu lielveikala stāvvietā

3 komentāri
Pašvaldības policija “iešķiebj” soda kvīti par auto novietošanu lielveikala stāvvietā
Foto: Facebook / Matīss Markovskis

Ir pierasts, ka tirdzniecības centru autostāvvietās savu spēkratu var novietot bez maksas, taču nekā… Kādam šoferim par to “iešķiebta” soda kvīts.

Savu spēkratu viņš novietojis tirdzniecības centra Spice āra autostāvvietā, taču liels bijis pārsteigums, kad, atgriežoties no iepirkšanās, viņu tur jau “gaidījis” soda protokols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kvīti izrakstījis neviens cits kā Rīgas pašvaldības policija. Izrādās, ka pamatojums aizliegumam apstāties ir atrodams tur uzstādītajās zīmēs, kuras, kā liecina komentāri pie nepatīkami pārsteigtā autovadītāja Facebook ieraksta, bijis pārsteigums arī citiem.

Esiet prātīgi, novietojot auto TC Spice āra autostāvvietā, lai iepirktos Rimi pirms 10:00 no rīta. Var sanākt pārsteigums:) Šodienas prieks:)

Posted by Matiss Markovskis on trešdiena, 2015. gada 16. decembris

TOP komentāri

 • Pūš drāmu
 • Strādāju spicē!
  +1 +1 0

  Strādāju spicē!

  Cik zinu, tur ir objekta apsargs, kurš arī tad sauc policiju, jo to no viņa pieprasa tirdzniecības centra administrācija.
  Stipri šaubos, ka policijas darbinieki speciāli brauktu rakstīt sodus tukšam stāvlaukumam, jo viņiem diezvai tam ir laiks. Arī tāpēc, ka šīs automašīnas nevienu tak netraucē.
  P.s. un pie rimi šādas zīmes nav! Zīme novietota pie stāvlaukuma, kurš ir aiz spices, pa kreisi izbraucot uz Lielirbes ielu!
 • Andris Leja
  0 0 0

  Andris Leja

  "Ir pierasts..." :))
  Varbūt cilvēki sāks domāt ar galvu un SKATĪTIES uz ceļa zīmēm, nevis braukāt apkārt ar šo "ir pierasts" saukli galvā.
  Tas, ka agrāk kaut kas nebija aizliegts, bet tagad ir, nevar kalpot par attaisnojumu pārkāpumam. Pilnas ielas ar tiem, kas brauc nevis pēc zīmēm, bet pēc ieraduma un tad ir ļoti sašutuši, ka policija viņus par kaut ko ir sodījusi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl