Komentāri
Pašvaldībām ir bažas par valdības iecerētajām reformām; Kučiniskis aicina tās meklēt sev partnerus
Foto: LETA

Izglītības jomai veltīti jautājumi šodien bija viens no galvenajiem sarunu tematiem ikgadējā Latvijas Pašvaldību savienības kongresā.

Tā gaitā pieņemtas vairākas rezolūcijas, tostarp reformas izglītībā neīstenot tikai uz pašvaldību rēķina. Aprēķināts, ka vietvarām kopā tās var izmaksāt vairāk nekā 70 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldību kongresa norise sakrīt ar premjera Māra Kučinska amatā pavadītajām 100 dienām. Viņš ir pirmais valdības vadītājs ar pašvaldības vadītāja pieredzi. Pašam iestājoties par iecerēto skolu tīkla optimizēšanu, viņš bijušos kolēģus aicināja neieslīgt principiālā cīņā, bet – saredzēt kopainu.

“Jums ir jāizkāpj no saviem teritoriālo interešu rāmjiem, meklējiet sadarbības partnerus sev līdzās, rakstiet priekšlikumus valdībai, man personiski,” norāda Kučinskis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl