2 komentāri

Pastāv bažas, ka bēgļi Latvijā varētu ierasties slimi ar dažādām infekcijas slimībām, bet mūsu valsts veselības aprūpes sistēma tam nav gatava, ar tādu viedokli par aktuālo bēgļu jautājumu raidījumā 900 Sekundes nāca klajā Saeimas opozīcijā esošais Mārtiņš Bondars.

Viņš kā piemēru minēja dzelteno drudzi, kas esot izplatīts Āfrikā, bet ar kuru cīnīties nav gatava Latvijas veselības sistēma.

“Ja mums nepietiek līdzekļu, ar ko ārstēt savus Latvijas iedzīvotājus, tad šādos gadījumos izdevumi būtu krietni augstāki. Vai Latvijas veselības aizsardzības sistēma ir tam gatava, un vai šeit nav vajadzīgs papildu finansējums,” vaicāja otras opozīcijas partijas – No sirds Latvijai – deputāts Gunārs Kūtris.

Tāpat M. Bondars pauda bažas par to, ka bēgļu vidū varētu būt islāma radikāļi, kas pastrādātu noziegumus ne tikai tajās teritorijās, kuras viņi kontrolē, bet arī citās valstīs. “Mēs noteikti par bēgļu jautājumu runātu ar sabiedrību. [..] Jautājums ir par to, vai mēs solidarizējamies ar bēgļiem, vai ar citām valstīm. To zina tikai premjerministre, kurai ir jānāk ar skaidrojumu Latvijas sabiedrībai, kas tad ir noticis Eiropas Komisijā, kas notika tajās divās dienās Briselē. Premjere izvairās par to runāt, sasauc slepenu valdības sēdi un pēc būtības neatbild uz tiem jautājumiem, kas notiek šobrīd Eiropā bēgļu jautājumā. Ir aizdomas, ka bēgļi ir vistiešākā veidā cilvēku tirdzniecība, ko organizē “baltie cilvēki”,” pauda M. Bondars.

Opozīcijā esošais G. Kūtris pauda viedokli, ka Latvijai būtu jāuzņem tie bēgļi, ko Latvija pati vēlas, nevis sekojot tam, ko nosaka kvota.

Savukārt Latvijas Reģionu apvienības pārstāvis Mārtiņš Bondars pauda aizdomas, ka bēgļu kustība ir labi organizēts bizness, ko organizē “baltie cilvēki”.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • walda
  0 0 0

  walda

  Norvēği pat nevar vairs neko papīkstēt pretī "bēgļiem".. bērni viens otru sit nost, bet norvēği vēl galviņu noglauda.. kā nu ne? Pamēğini tik "nabadziņiem" kko pateikt.. :D puse pilsētas būs apslaktēta.. turpretī - mūsu "melnstrādnieku" bērnus par katru mazāko aizdomu - izņems no ğimenes sava biznesa attīstībai.. Latvijai draudēs tas pats.. teikšanas pēc pāris gadiem nekādas, un "nelaimīgie patvēruma meklētāji" prasīs vēl jo vairāk.. un pamēğini tik iebilst.. attopieties lūdzu..! Kamēr nav par vēlu!!!
 • skudra
  0 0 0

  skudra

  TIEŠĀM? Tur nav ko bažīties,tas ir vairāk kā skaidrs,ka ievazās te visādus sūdus,ka uz ielas iet negribēsies! Ar kuru galu domā mūsu valdība?Kaut gan,valdība jau nekad nedomā,tikai dara,piekam kā vajag ES nevis tautai!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl