1 komentārs

Īsi pirms kārtējā pasažieru elektrovilcienu iepirkuma beigām nomainīta uzņēmuma vadība. Par jauno “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētāju konkursā izraudzīts līdzšinējais uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” padomes loceklis Rodžers Jānis Grigulis.

Tieši viņa vadībā tiks pieņemts lēmums, kas par aptuveni 200 miljoniem eiro piegādās Latvijas pasažieriem sen solītos modernos vilcienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajiem elektrovilcieniem pa dzelzceļu bija jāsāk kursēt pirms pieciem gadiem. Turklāt tos bija paredzēts iegādāties par Eiropas Savienības piešķirtiem līdzekļiem. Kā labi zināms, šobrīd nav ne vilcienu, ne Briseles naudas, turklāt divus gadus ilgst pēc skaita trešais vilcienu iepirkums.

Nesen tajā saņemti četri tehniskie piedāvājumi no lielākajiem Rietumeiropas vilcienu ražotājiem. Drīzumā vajadzēja sākties sarunu procedūrai, kurā tiktu atrasts uzvarētājs, kas Latvijai piegādātu 32 jaunus elektrovilcienus. Taču pirms izšķirošā lēmuma uzņēmumā notikušas vērienīgas pārmaiņas. Konkursā par nederīgu atzīts līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Andris Lubāns, bet viņa vietā iecelts Rodžers Jānis Grigulis.

Grigulis, kurš līdz šim darbojies “Latvijas Dzelzceļa” padomē, nebija gatavs komentēt savus mērķus uzņēmuma vadībā. Tikmēr “Pasažieru vilciena” padomes vadītājs uzlielīja viņa starptautisko pieredzi un komunikācijas spējas. Viņš kategoriski noliedz, ka pārmaiņas notiktu, lai ietekmētu aptuveni 200 miljonus eiro vērtā iepirkuma rezultātu.

Arī Lubāns noliedz, ka uz viņu būtu izdarīts politisks spiediens. Amatu viņš pametot ar labi padarīta darba sajūtu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl