Pasaules koru olimpiādes dēļ lidosta būs pārblīvēta

Komentāri
Pasaules koru olimpiādes dēļ lidosta būs pārblīvēta
Foto: LETA

Pasaules koru olimpiādes, kā arī aktīvās ceļojumu sezonas dēļ starptautiskajā lidostā ”Rīga” gaidāms sevišķi liels pasažieru pieplūdums, tādēļ ceļotājiem lidostā jāierodas vismaz divas trīs stundas pirms plānotā reisa, informē lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane.

Aviokompānijas “airBaltic” pasažieriem pieejama vakara reģistrācija – sākot no pulksten 19 līdz pulksten 22 reģistrācija iepriekšējā vakarā notiek reģistrēšanās sektorā pie reģistrācijas galda ar norādi “Vakara reģistrācija”. Turpat var nodot arī bagāžu. Pēc reģistrēšanās pasažieris saņem iekāpšanas karti, ar kuru nākamajā dienā lidostā jāierodas savlaicīgi, paredzot laiku kontroles procedūru veikšanai, skaidroja lidostas pārstāve.

Rīta reģistrācija ir pieejama aviokompāniju ”Finnair”, ”LOT” un ”Lufthansa” pasažieriem – sākot no pulksten astoņiem lidojuma dienā iespējams reģistrēties noteiktās dienas reisiem.

Reģistēties internetā var aviokompāniju “airBaltic”, “Ryanair”, “Finnair”, LOT, “Transaero”, “Aeroflot”, “Utair”, “Lufthansa”, “Wizz Air” un “Turkish Airlines” pasažieri.

Tāpat ātrāka reģistrācija iespējama, izmantojot pašreģistrēšanās automātus. Tajos reģistrēties var aviokompāniju ”airBaltic”, ”Lufthansa”, ”Finnair”, ”LOT”, ”Transaero” klienti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl