1 komentārs

“Gribas beidzot ātrāk doties piedzīvojumā,” tā īsumā savu noskaņojumu raksturo ceļotājs Kārlis Bardelis, kurš kopā ar savu draudzeni Lindu Zuzi jau piektdien, 12. janvārī, no Rīgas izlidos uz Brazīliju.

Tālāk abi piedzīvojumu meklētāji ar tandēma velosipēdu šķērsos Dienvidameriku. Kad tas būs paveikts, Kārlis un Linda ar airu laivu šķērsos Kluso okeānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārlis ar draudzeni Lindu savu ceļojumu sāks no lidostas “Rīga”. Taču līdz izlidošanai ir notikusi pamatīga gatavošanās. Pirms izbraukšanas Kārli aizņemtības dēļ satikt bija grūti, jo pēdējā vakarā pirms došanās ceļā viņš pamanījās vēl autosalona darbiniekiem izstāstīt par saviem iepriekšējiem piedzīvojumiem.

Piektdien aizsākto ceļojumu var iedalīt divās daļās. Pirmā daļa ir ceļš no iepriekšējās finiša vietas Brazīlijā, Atlantijas okeāna piekrastē ar velosipēdu pāri Dienvidamerikai. Ceļojuma otrais posms tiks pavadīts laivā, Klusajā okeānā piestājot pie dažādām salām.

Kārlis un Linda ir ceļojumam gatavojās vairāk nekā gadu, vienā no treniņiem viesojās arī LNT raidījums “900 sekundes”.

Dienas pirms izlidošanas aizvadītas, plānojot maršrutu un meklējot iespējas, kā sagādāt visu nepieciešamo ceļojumam. Kārlis atzīst, viņš un Linda jau ir pārgaidījušies ceļojuma sākumu.

Paredzēts, ka Kārlis un Linda ceļojot pavadīs aptuveni pusotru gadu. Piedzīvojuma noslēgums ir paredzēts Austrālijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl