Pašā Rīgas sirdī cilvēki spiesti dzīvot bez ūdens

Komentāri

Vecrīgā cilvēki dzīvo gluži kā laukos. Nu jau labu laiku viņiem nav ūdens un tas viss kāda kaimiņa dēļ, pret kuru, šķiet, visi ir bezspēcīgi.

Kristīne dzīvo Grēcinieku ielas mājas augšējā stāvā un nu jau sešas dienas viņa pa kāpnēm augšā nes dažādus traukus ar ūdeni. Viņa stāsta, ka kopš otrā maija dzīvo kā laukos, taču pagalmā neesot akas, tāpēc pēc ūdens jābrauc pie paziņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss sācies, kad applūdis pirmajā stāvā esošais antikvariāts un ieradušies speciālisti, kuri atslēguši ūdeni, lai apturētu nelaimi. Kaut kas nogājis greizi mājas otrā stāva dzīvoklī, taču kas – to neviens nezina jo dzīvokļa saimnieks nevienam to nestāsta.

Rīgas namu pārvaldnieks atzīst, ka Kristīnei ir taisnība, situācija tik tiešam ir izveidojusies vairāk nekā nepatīkama, taču viņi to patlaban nekādi nespēj atrisināt. Darījuši, ko varējuši, taču pagaidām bez rezultātiem.

Ziņots arī policistiem, taču pat ar tiem cilvēks nav komunicējis. Kas vainas vīrietim, kurš savus kaimiņus atstājis bez ūdens – nevienam nav ne jausmas. Izskanējuši pat pieņēmumi par kādām garīgās veselības problēmām.

Jāpiebilst, ka arī viņš pats patlaban dzīvo bez ūdens.  Parasti šādos gadījumos dzīvokļu saimniekus izdodas pierunāt ar labu, taču tas, protams, ir laika jautājums. Pastāv arī iespēja, ka mājas iemītnieki var saniknoties un paši doties gaidīt dzīvokļa saimnieku pie durvīm, lai ar labu vai ļaunu piespiestu viņu sadarboties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl