Komentāri

Pirmssvētku laikā, kad daudz tiek domāts arī par svētku cienastiem, tiek pirkts daudz vairāk pārtikas. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) īpaši izplatījis paziņojumu, pievērst īpašu uzmanību pārtikas produktu derīguma termiņiem.

“Ikdienā sastopamies ar pārtikas preču derīguma termiņa viltošanu nelielos apmēros – piemēram, viena veikala ietvaros. Taču šogad ir bijuši trīs lieli gadījumi, kad lielos apmēros vairumtirgotāji viltoja derīguma termiņus,” stāsta  PVD Pārtikas uzraudzības daļas eksperte Svetlana Aļminoviča-Miljanoviča.

Viņa pauž, ka pārtikas uzņēmumi, kas vilto preces, ir kļuvuši rafinētāki, un “vilto tā, lai marķējums izskatītos līdzīgs oriģinālajam marķējumam”. PVD pārstāve norāda, – pircējiem jāpievērš īpaša uzmanība tieši marķējumam – tur jābūt atrodamam gan derīguma termiņam, gan informācijai par produkta sastāvu.

“Svētku laikā noteikti atgādinām pircējiem, ka jāpievērš īpaša uzmanība pārtikas produktiem, jo svētku noskaņojuma iespaidā patērētājs pērk vairāk pārtikas produktu, un tad negodprātīgiem pārdevējiem ir iespējams realizēt produktus, kuriem beidzies vai tūlīt beigsies termiņš,” sacīja Svetlana Aļminoviča-Miljanoviča.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl