Komentāri

Pirmssvētku laikā, kad daudz tiek domāts arī par svētku cienastiem, tiek pirkts daudz vairāk pārtikas. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) īpaši izplatījis paziņojumu, pievērst īpašu uzmanību pārtikas produktu derīguma termiņiem.

“Ikdienā sastopamies ar pārtikas preču derīguma termiņa viltošanu nelielos apmēros – piemēram, viena veikala ietvaros. Taču šogad ir bijuši trīs lieli gadījumi, kad lielos apmēros vairumtirgotāji viltoja derīguma termiņus,” stāsta  PVD Pārtikas uzraudzības daļas eksperte Svetlana Aļminoviča-Miljanoviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa pauž, ka pārtikas uzņēmumi, kas vilto preces, ir kļuvuši rafinētāki, un “vilto tā, lai marķējums izskatītos līdzīgs oriģinālajam marķējumam”. PVD pārstāve norāda, – pircējiem jāpievērš īpaša uzmanība tieši marķējumam – tur jābūt atrodamam gan derīguma termiņam, gan informācijai par produkta sastāvu.

“Svētku laikā noteikti atgādinām pircējiem, ka jāpievērš īpaša uzmanība pārtikas produktiem, jo svētku noskaņojuma iespaidā patērētājs pērk vairāk pārtikas produktu, un tad negodprātīgiem pārdevējiem ir iespējams realizēt produktus, kuriem beidzies vai tūlīt beigsies termiņš,” sacīja Svetlana Aļminoviča-Miljanoviča.

Video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl