Partiju reitingi septembrī: “Saskaņa” joprojām pirmā, trešajā vietā izvirzījusies JKP

Reāla cīņa par iekļūšanu 13. Saeimā notiek starp astoņiem sarakstiem. Pirmajās divās vietās ir partija “Saskaņa” un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), savukārt trešajā vietā izvirzījusies Jaunā Konservatīva partija (JKP). Šādu ainu rāda jaunākiem socioloģiskie pētījumu centra “Norstat” dati, kas nonākuši TV3 Ziņu rīcībā.   

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Nepērc agresora preces

  Nepērc agresora preces

  Nav grūti paskatīties vai uz preces nav svītru kods,kas sākas ar 460 - 469 (krievija)
  un to vienkārši NEPIRKT.
 • Sofija

  Sofija

  Tad , par ko jābalso........ Reitinga līderi NR.1 - izlaižam. Tad par 2,3,4 var balsot???
 • OJĀRS
 • Oļegs

  Oļegs

  Ko tur tik daudz spriedelēt. Kā jau te viens kungs teica......NU ESIET TIK LABI UN PIECELIET SAVAS .......... UN AIZEJIET NOVĒLĒT!!!! Tas taču ir pirmais,kāpierādīt, ka mēs arī te esam, ka gribam,ka domājam, ka mums ir vēl vispār tādas vēlēšanas. Neejot jau varam panākt Krievijas vēlēšanu variantu......un ne tikai....
 • Ilze Berzins

  Ilze Berzins

  Ome, padomā ko dari! ASV pilsonīši arī domāja, ka bala mute Trumps izdarīs brīnumus. Re, kā tomēr sanāca bardaks! Iedzīvotāji sašķelti, kauns par T. uzvedību, visai pasaulei nemazākā respekta pret ASV un pasaules drošība ļoti kompromizēta!!! Tas pats notiks ja bala mute Kaimińš un Co. iekļūs Saeimā, kur nu tas, ka taisās sadarboties ar SC! Vai teišām jums LV nav skaidrs, ka KPT-LV priekšgalā ir nestabīls cilvēks un pārējie ir ar 0 pieredzi un daudziem TIKAI vidējā izglītība?
 • Jaans

  Jaans

  Pēc vēlēšanām atkal kļūs redzams,ka cilvēku stulbumam nav robežu!
 • Ome

  Ome

  Paskatiet kā tendenciozi slikti runā par kpvlv ,JO BADĀS KA JAUNIE IZVILKS veco blēžu izdarības.Kāpēc citām partijām(zzs- burtnīcas,vienotība,na...)neprasa kurš cik maksā,kas ko runā pa telefonuu.Izmanto ētera laiku lai aplietu ar dubļiem(tas nav interesanti-tirgus līmenī) Labāk lai jautā ko un kā mainīs. Korespondentiem izskatās ka maksā oligarhi lai tauta negribētu ievēlēt jaunus cilvēkus. Es kā pensionārs gribu redzēt jaunus cilvēkus.Cik Lembergs maksā 1x gadā pensionāriem,lai tie domātu to labāko par zzs. KAS IR MAINĪJIES VISU LAIKU ESOT VALDĪBĀS.BŪTU VISMAZ IEMĀCĪJUŠIES VECIE ANGĻU VALODU.BET STAIGUĻI PA PARTIJĀM...???ES KAMĒR DZĪVOJU GRIBU REDZĒT TOS KAS IZVILKA GAISMĀ AIZKULISES. PALDIES KA UZDRĪKSTĒJĀTIES!!!! KO URBANOVIČS DARA ...????KO LEMBERGS REGULĀRI KĀ UZ DARBU IET UZ SAIMU...????
  • Dusmīgais

   Dusmīgais

   Varētu jau arī balsot, ja priekšgalā nebūtu cilvēks, kurš ļoti bieži publiskajā vidē parāda sevi kā mazu bērnu, pareizāk, uzvedas tā, itkā tam būtu maza bērna prāts! Un Jūs Omīt uzskatat, ka tāds gan var kārtot mūsu kopējās lietas un lemt par mūsu vajadzībām????
 • Jumts galvā

  Jumts galvā

  Labi latvieši, tad palieiciet sveika tauta. Tad es braucu prom no šās valstis, ja balsos pa Padomju laiku pabirām un Ušakovu urlām. Skumji, ka Latvijas valsts ir tik tupa, ka nebalso kā KPV LV, kas ir daudz reizes labāka par tām Padomju laiku atraugām.
  • Dusmīgais

   Dusmīgais

   "Jumts galvā", var spiest, ir no tiem, kuri dzīvo pēc principa: ja nav pēc mana prāta, tad man neko nevajag un bēgu prom no savām mājām uz svešām, kur mani ļoti gaida ar "atplēstām"rokām! Prāta cilvēks!!??
 • Jānis

  Jānis

  Par Jutu Strīķi! Viņa publiski solīja TV iesēdināt N.Ušakovu par zagšanu.balsošu par JKP!
  • Dusmīgais

   Dusmīgais

   Jā, Jūsuprāt, Juta ir vienīgā, kas, ja sola, tad nebūdama vairs KNAB darbiniece, noteikti izpildis solījumu, "iesēdinās" to, kur solījusi. Noteikti ticiet, neskatoties uz to, ka viņa kaut cik tiesiskā valstī vairs nevienu nav tiesīga "iesēdināt", nu nav vairs viņai to tiesību. Kad bija, nevienu tā arī neiesēdināja, bļaustījās ga visu laiku, ka sēdinās, sēdinās. Ak jā, viņai traucēja citi. Tagad gan vairs netraucēs, tikai ievēliet!!!
 • Dace Alekseičika

  Dace Alekseičika

  Vai tiešām tik daudzi prātiņu izkūkojuši, fano par to krievu varzu? 😱

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!