24 komentāri
Partiju reitingi septembrī: “Saskaņa” joprojām pirmā, trešajā vietā izvirzījusies JKP
Foto: Vladislavs Proškins, f64

Reāla cīņa par iekļūšanu 13. Saeimā notiek starp astoņiem sarakstiem. Pirmajās divās vietās ir partija “Saskaņa” un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), savukārt trešajā vietā izvirzījusies Jaunā Konservatīva partija (JKP). Šādu ainu rāda jaunākiem socioloģiskie pētījumu centra “Norstat” dati, kas nonākuši TV3 Ziņu rīcībā.   

Saskaņā ar septembra sākumā ar telefonintervijas metodi veikto aptauju par “Saskaņu” ir gatavi balsot 14,9% aptaujāto, bet ZZS – 9,0%. Trešajā vietā, apsteidzot KPV LV, ir JKP, par kuru savu balsi gatavi adot 6,9%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par KP VLV būtu gatavi balsot 6,6%, kas ir mazāk kā augustā, kad partiju atbalstītāji sasniedza 9%. Nacionālo Apvienību (NA) atbalsta 5,7%, tikmēr apvienību Attīstībai/Par – 4,5%.

Jaunās Vienotības reitings sasniedzis 3,3%, bet Latvijas Krievu savienības – 1,8%. Pārējiem politiskajiem spēkiem reitings ir zem procenta.

Aptauja arī apstiprina, ka mazāk kā mēnesi pirms vēlēšanām, joprojām ir ļoti daudz neizlēmušo – 37,6%. Savukārt vēlēšanās nolēmuši nepiedalīties 5,4%.

Partiju reitingi septembrī pēc “Norstat” datiem:

“Saskaņa” – 14,9%
ZZS – 9,0 %
JKP – 6,9 %
KPV LV 6,6%
NA – 5,7%
A/Par 4.5%
“Jaunā Vienotība” – 3,3%
LKS – 1,8%
LRA – 0,9%
Progresīvie – 0,9%
Nezina par ko balsos – 37,6%
Nepiedalīsies – 5,4%

TOP komentāri

 • vērotājs
  +15 +10 -5

  vērotājs

  37% ir baigi daudz! Nez ko vēl štuko? Vai viss jau nav skaidrs labi sen?
 • Mārtiņš Mickus
 • teleskops
  +9 +9 0

  teleskops

  Tas viss ir muļķības kādam atkal vajag satracināt cilvēkus pienāks vēlēšanu diena un tad jau redzēs cik un kam ir vairāk balsis.
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl