Pārdotas visas biļetes uz centrālajiem Dziesmu un deju svētku pasākumiem

30 komentāri
Pārdotas visas biļetes uz centrālajiem Dziesmu un deju svētku pasākumiem
LETA

Dažu stundu laikā ir izpārdotas visas biļetes uz centrālajiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem.

Kā portālam Skaties.lv skaidro XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, ap plkst.14.30 beigušās biļetes uz svētku noslēguma koncertu 8.jūlijā, kā arī abiem deju lieluzveduma koncertiem 6.jūlijā un 7.jūlijā.

Tikmēr aizvien ir pieejamas biļetes uz abu lielo notikumu ģenerālmēģinājumiem, kā arī uz pārējiem maksas pasākumiem.

Video – cilvēki pēc biļetēm stājās rindā jau iepriekšējās dienas vakarā!

Jau vēstīts, ka sestdien, 3. martā, vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā izveidojušās garas rindas pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm, kuras var iegādāties no plkst.11.

Kā novēroja LNT Ziņas, biļešu tirdzniecības vietā, kas atrodas Dzintaru koncertzālē, izveidojusies gara rinda. Kā LNT Ziņām stāsta kāds aculiecinieks, cilvēki rindā sarunājas un min, ka neesot gatavi stāvēt rindā piecas stundas.

Pircējiem arī internetā pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm nācies gaidīt ilgāk nekā solīts. 

Vairāki sociālo tīklu lietotāji pauž neapmierinātību par ilgo gaidīšanu elektroniskajā rindā. Savukārt vēl kāda pircēja sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi video un pauž sašutumu par biļešu tirdzniecības vietā notiekošo. Publicētajā video redzams, kā kāda sieviete no atvilktnes izņem rullī savītas biļetes un ieliek tās somā.

30 komentāri