Pārdod auto un iekuļas nepatikšanās

Komentāri

Mēdz sacīt, ka auto īpašnieks ir laimīgs divas reizes – dienā, kad mašīnu nopērk un dienā, kad pārdod. Šis gadījums apliecina, ka arī tad, kad kopš  auto ir pārdošanas ir pagājuši  jau vairāki gadi, laime un miers nav iestājies.

Mārim sirdslieta ir vecu automašīnu atjaunošana un atgriešana dzīvē, pēc tam to pārdodot jaunam īpašniekam. Tieši tādā ceļā 2007. gadā pārdota ”Mercedes” automašīna. Pēc diviem gadiem Māris uzzinājis, ka automašīnas pircējs piedalījies satiksmē ar nereģistrētu auto un izraisījis avāriju. Pēc šī gadījuma arī sākušās visas ķibeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skatieties TV3 raidījuma ”Bez Tabu” sižetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl