Komentāri

Tuviniekiem nav lielāka trieciena par ziņu, ka kaut kādu iemeslu dēļ viņsaulē ir aizgājis tuvs cilvēks. Sevišķi smagi ir tad, ja nāves iemesls ir avārija. Nereti tuvinieki izvēlas pieminēt aizgājēju ne vien kapsētā, kur tas apglabāts, bet arī vietā, kur aprāvās viņa dzīve. Tomēr – vai tas ir pareizi un vai tādā veidā netiek traucēti pārējie cilvēki?

”Tagad šī vieta ir pārvērsta gandrīz par kapavietu. Katru dienu braucot garām ar autobusu, var redzēt, ka deg tās sveces, stāv krusti, ir iestādīti krūmi. Es nedomāju, ka tas ir apkārtējiem patīkami un ka pilsētas centrā vajadzētu būt kapavietai,” raidījumam saka Gunta, kas dzīvo netālu no Botāniskā dārza, kur šogad maijā notika traģēdija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ielās uzrunātie ļaudis ir līdzīgās domās. ”Kapi ir kapi – es domāju, ka nē. Ir jau daudziem tā svēta vieta, bet tas [veidot piemiņas vietas ceļmalās – red.] nav pieņemams, jo puķes stādīt var vienīgi kapos,” saka uz ielas satiktā rīdziniece. ”Kociņu var iestādīt, bet sveces un puķes, – es domāju, ka nē,” pauž kāda cita sieviete.


Janīna Kursīte-Pakule, folkloras eksperte:

Tas, manuprāt, ir tāds stingrs un pamanāms ”nota bene” visiem šoferiem – pirms pārsniedz ātrumu, ievēro, ka te ir tā bīstamā vieta, kur kāda dvēsele jau aizgājusi pie dieviem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl