Pārbauda signālu, ka pansionāta iemītnieki atvesti uz iecirkni ar norādi, par ko balsot

0 Komentāru
Pārbauda signālu, ka pansionāta iemītnieki atvesti uz iecirkni ar norādi, par ko balsot
LETA

Drošības policija pārbauda valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” iemītnieku iespējamo izvēles ietekmēšanu pašvaldību vēlēšanās.

Drošības iestāde pārbauda kāda aculiecinieka saņemto informāciju, ka it kā ar autobusu uz kultūras centrā “Berģi” izvietoto vēlēšanu iecirkni atvesti pansionāta iemītnieki ar instrukcijām, par ko jābalso. Izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus Drošības policija nesniedz.

Savukārt pansionāta “Ezerkrasti” vadītāja kategoriski noliedz izskanējušo informāciju, lai gan nenoliedz, ka tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji vēlēšanu dienā pansionātā bijuši. Pansionāta vadītāja skaidro, ka konkrētajā dienā pie viņiem viesojies kāds Norvēģijas koris. Un, viņasprāt, kāds koristus sajaucis ar pansionāta klientiem.

Valentīna Maļcāne
pansionāta vadītāja

Agrāk mūsu pansionātā bija iecirknis. Vairāki cilvēki nāca, nezinot, ka iecirknis nepastāv un redzēja autobusus, ka no tā kāpj ārā cilvēki, jo koristi bija dažāda vecuma – gan jauni, gan gados vecāki cilvēki.

“Ezerkrasti” vadītāja apgalvo, ka pansionāta iemītniekiem, kuri vēlējušies nobalsot, ticis ļauts to darīt iepriekšējā balsošanā – gan ceturtdien, gan piektdien, kad viņi devušies uz iecirkni. Sestdien balsojuši tikai tie klienti, kuriem bija pieteikta mājas vizīte.

 

0 Komentāru