Komentāri

Drošības policija pārbauda valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Ezerkrasti” iemītnieku iespējamo izvēles ietekmēšanu pašvaldību vēlēšanās.

Drošības iestāde pārbauda kāda aculiecinieka saņemto informāciju, ka it kā ar autobusu uz kultūras centrā “Berģi” izvietoto vēlēšanu iecirkni atvesti pansionāta iemītnieki ar instrukcijām, par ko jābalso. Izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus Drošības policija nesniedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pansionāta “Ezerkrasti” vadītāja kategoriski noliedz izskanējušo informāciju, lai gan nenoliedz, ka tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji vēlēšanu dienā pansionātā bijuši. Pansionāta vadītāja skaidro, ka konkrētajā dienā pie viņiem viesojies kāds Norvēģijas koris. Un, viņasprāt, kāds koristus sajaucis ar pansionāta klientiem.

Valentīna Maļcāne
pansionāta vadītāja

Agrāk mūsu pansionātā bija iecirknis. Vairāki cilvēki nāca, nezinot, ka iecirknis nepastāv un redzēja autobusus, ka no tā kāpj ārā cilvēki, jo koristi bija dažāda vecuma – gan jauni, gan gados vecāki cilvēki.

“Ezerkrasti” vadītāja apgalvo, ka pansionāta iemītniekiem, kuri vēlējušies nobalsot, ticis ļauts to darīt iepriekšējā balsošanā – gan ceturtdien, gan piektdien, kad viņi devušies uz iecirkni. Sestdien balsojuši tikai tie klienti, kuriem bija pieteikta mājas vizīte.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl