Parasti nosvērtā skolas dežurante satrakojas un izdemolē mājturības kabinetu

2 komentāri
Parasti nosvērtā skolas dežurante satrakojas un izdemolē mājturības kabinetu
Policijas foto

12. janvārī Rīgas pašvaldības policisti devās uz kādu izglītības iestādi Rīgā, kur satrakojusies skolas dežurante mājturības kabinetā bija sadauzījusi vairāk nekā 100 šķīvju. Lai savaldītu neadekvāto sievieti, bija nepieciešama likumsargu palīdzība.

Ierodoties norādītajā skolā, policisti sastapa Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Mediķi atradās pie mājturības kabineta durvīm, no kura bija dzirdami sievietes bļāvieni un trauku plīšana. Pret sienām nepārtraukti tika mesti dažādi virtuves piederumi un bija dzirdamas necenzētas lamas.

Likumsargi noskaidroja, ka satrakojusies sieviete ir skolas dežurante. Izglītības iestādes personāls sievieti raksturoja kā nosvērtu cilvēku un nezināja, kas varētu izraisīt šādu rīcību.

Sievietes nevaldāmo darbību dēļ neviens nevarēja ieiet kabinetā. Likumsargi brīdi nogaidīja, līdz viņa virtuves priekšmetus nemet uz durvju pusi un ātri devās mācību klasē.

Dežurante, pamanot policistu tuvošanos, sāka mest virtuves priekšmetus viņu virzienā. Lai sieviete nenodarītu kaitējumu sev un citiem, izmantota asaru gāze. Sieviete savaldīta un nodota mediķiem, kuri pieņēma lēmumu viņu nogādāt ārstniecības iestādē. Mediķi drošības apsvērumu dēļ pavadīti līdz slimnīcai.

Izglītības iestādes vadībai izskaidrots, ka par materiālo zaudējumu radīšanu ar iesniegumu var vērsties Valsts policijā.

Foto

2 komentāri