1 komentārs
Paraplāna instruktoram Mišam steidzami nepieciešama palīdzība, lai izķepurotos no smagas slimības!
Adrenalins.lv

Paraplanierisma skolas un kluba “Adrenalīns” instruktoram Mihailam Vavilovam steidzami jāveic operācija – galvā atklāts audzējs. Tādēļ īsā laikā ir jāsavāc ievērojama naudas summa – 30 tūkstoši eiro. Mihaila atbalstītāji cer, ka tas izdosies!

Paraplanierisma “komūna” un atbalstītāji jau steidz izplatīt paziņojumu “Facebook”, kamēr kāds paraplanēšanas entuziasts pat tirgo savu ekipējumu, lai gūtos līdzekļus novirzītu Mišas ārstēšanai.

“Situācija ir smaga, un arī šīs dienas daudziem no mums ir bijušas diezgan smagas, kuri ir lietas kursā par situāciju. Īsumā – Mišam galvā ir atklāts audzējs. Viņš dzīvo slimnīcā jau piekto dienu, jo, mājās esot, kļuva arvien sliktāk un sliktāk līdz tam, ka pat dažbrīd bija un ir grūti parunāt. Pirms tam Miša devās vairākkārt uz dažādām pārbaudēm, jo ļoti reiba galva, bet neviens neko konkrēti atbildēt nevarēja, līdz atklāja problēmu – audzējs galvā. Slimnīcā ar mūsu valsts “medicīnu” trīs dienas bija jāgaida, lai neiroķirurgs beidzot apskata Mišu un dod kādu konkrētu rezumē. Neiroķirurga rezumē ir, ka audzējs ir diezgan liels, tāpēc tik nopietnu operāciju labāk taisīt Vācijā. Operācija maksā 30 000 EUR + izdevumi, kas nepieciešami ceļam, tulkam, dzīvošanai uz vietas slimnīcā, kas varētu sastādīt vēl vairākus tūkstošus eiro,” liecina “Adrenalins.lv” kluba mājaslapā publicētā informācija.

“Milzīgs lūgums – ziedo Mišas operācijai naudiņu, lai ātrāk var doties uz Vāciju. Operācija ir jāveic, jo ātrāk, jo labāk, ja godīgi, tad operācija ir jātaisa tagad, bet vispirms mums kopā operatīvi jāsavāc naudiņa,” vēsta ieraksts.

KONTS:
Mihails Vavilovs
220673-11442
“SWEDBANK” AS
Konts: LV73HABA000151A214755
Maksājuma mērķis: Ziedojums operācijai Vācijā

TOP komentāri

 • Dzintars Reiniks
  +1 +1 0

  Dzintars Reiniks

  MIŠA RAKSTA:

  Dārgie un mīļie draugi! Milzīgs Jums paldies par palīdzību, par tiem siltajiem vārdiem un atbalstu, kuru es saņēmu šīs dienas. Uz šo brīdi ir savākta nepieciešamā summa un pieņemts lēmums taisīt operāciju 2 etapos.
  1.etapā 25.septembrī tomēr tika izlemts, ka Latvijā tiks izņemta lielākā daļa audzēja ar minimāliem bojājumiem smadzenēm.
  2.etapā – pēc mēneša apstaros vairākkartīgi atlikušo audzēja daļu.
  Esmu pārliecināts, ka viss izdosies un mēs vēl kopā paēdīsim plovu.
  Es Jūs visus mīlu. Es pat nebiju aizdomājies, ka man ir tik daudz draugu. Tas ir ļoti patīkami.
  Milzīgs paldies par atbalstu!

  Дорогие, любимые друзья. Спасибо вам огромное за ту помощь, за те теплые слова поддержки, которые я получил в свой адрес. На данный момент собрана необходимая сумма и принято решение делать операцию в 2 этапа. 25 сентебря в Латвии будет удалена основная часть опухоли с минимальными повреждениями для мозга.
  Второй этап — через месяц, облучение остатков опухоли в несколько подходов.
  Я уверен, что все получится и мы еще поедим с вами плова.
  Я вас всех люблю. Я даже не задумывался, что у меня есть столько друзей. Это очень приятно. Спасибо за поддержку.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl