Parādnieku “pārmācīšanas” klasika: viena nemaksātāja dēļ jāsalst visiem mājas iemītniekiem

1 komentārs
Parādnieku “pārmācīšanas” klasika: viena nemaksātāja dēļ jāsalst visiem mājas iemītniekiem
Foto: Ekrānuzņēmums

Ķengaraga iedzīvotāji salst – viņu dzīvokļos gaisa temperatūra ir gandrīz tāda pati kā aiz loga, un tas viss – parādnieku dēļ.

Ārā ir auksti, tas ir normāli, jo ir novembris. Savukārt dzīvokļos gan vajadzētu būt silti – par to pārliecināti Prūšu ielas 17a iedzīvotāji Ķengaragā. Viņiem vēl aizvien nav apkures, un cilvēki jau vairs nesaprot, ko darīt, – lamāties vai raudāt. Pagaidām nepalīdz itin nekas.

Mājas iemītnieki zina, – ēkai ir parāds. Tas nevienam nav noslēpums. Vislielākais parādnieks meklējams 11. dzīvoklī – viņš ir parādā 3000 eiro, taču esot vecs vīrs un ko gan no tāda paņemsi. Tad, kad jāsalst, līdzjūtībai tomēr nav vietas, un ļaudis prasa palīdzību no apsaimniekotāja. Taču līdz šim, viņuprāt, to nav saņēmuši.

Skaties foto:

“Viņš pat te nerādās. Sapulces nesasauc, ar cilvēkiem nerunā. Cik reižu esmu teikusi – Gunti, dari kaut ko! Palīdzi! Viņš neko nedara! Tad vēl mājās ir neremontēts koridors un aizsērējušas caurules, taču tas viss sekundāri – pats galvenais ir siltums,” stāsta namā dzīvojošie.

Uzņēmuma, kas apsaimnieko šo ēku, vadītājs ar mums gan ir ar mieru runāt, turklāt sīki un smalki izskaidrot problēmu no viņu skatpunkta. Šķiet interesanti – ar kādām gan metodēm strādā apsaimniekotāji, ja viņiem izdodas sadabūt naudu no bezcerīgiem nemaksātājiem.

Tā kā par apkuri nemaksāt ir slikti un apzinīgajiem cilvēkiem nav jāsalst neapzinīgo dēļ, metodi ar dzīvokļu pārdošanu izsolē tā īsti nosodīt nevar. Ne par velti speciālisti tieši tā rīkoties nereti iesaka gadījumos, kad viena kaimiņa dēļ jācieš visai mājai.

Skaties video:

1 komentārs