61 komentārs

No 2018. gada plānots ieviest jaunu pabalstu ģimenēm par trešo bērnu, tā apmērs – 100 eiro, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Demogrāfijas lietu centra vadītājs Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK).

Politiķis skaidro, ka trešā bērna politikas īstenošanai paredzēti vairāki pasākumi. Viens no tiem esot “Goda ģimenei 100”. Pabalstu ģimenei maksātu par trešo un katru nākamo bērnu 100 eiro apmērā katru mēnesi, līdz bērns sasniegtu 19 gadu vecumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Imants Parādnieks

Imants Parādnieks
Demogrāfijas lietu centra vadītājs

Trešais bērns ģimenē ir izšķirošs tautas ataudzei. Ja diviem cilvēkiem ir divi bērni, viņi ir nodrošinājuši sevi. Ja ir trešais bērns, tad tas jau nodrošina tautas ataudzi. Ir jābūt visa atbalstam, lai, ienākot trešajam bērnam ģimenē, faktiski būtu jābūt situācijai, ka vecākiem ir vieglāk nekā ar diviem bērniem.

Politiķis skaidro, ka trešā bērna politikas īstenošanai paredzēti vairāki pasākumi. Viens no tiem esot “Goda ģimenei 100”. Pabalstu paredzētu maksāt par trešo un katru nākamo bērnu ģimenei 100 eiro apmērā katru mēnesi, līdz bērns sasniegtu 19 gadu vecumu.

Parādnieks min, ka plāna īstenošanai finansējuma avoti varētu būt dažādi, taču nevarēja nosaukt konkrētu finansējuma avotu. Kopā esot nepieciešami vairāki desmiti miljonu eiro.

Lai gan garantiju par šīs programmas ieviešanu neesot, tomēr politiķis ir pārliecināts, ka šo ieceri īstenos.

TOP komentāri

 • Edgars Tirzmalis

  Edgars Tirzmalis

  Aldis priecājies kad mūsu tautai ir nākotne. Un nebūt ne Diagnoze. Pats nāku no lielās Ģimenes. Kā arī pašam ir liela ģimene. Cik skumji noraudzīties kad lv. Ir tik taisnā domāšana.
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  nu tad nelabvēlīgās ģimenes varēs laist pasaulē bērnus uz nebēdu!!!!maksājiet normālas algas tautai,tā,kā citviet europā,300.eur nedēļā un nevajadzēs cilvēkiem izbraukt no valsts.Tagad algas neceļ,bet nodokļus ceļ,kur loģika,ar kuru galvu ta tie deputāti vispār domā?!
 • Evija Jansone

  Evija Jansone

  Forsi bus tiem kuri jau ta razo bernus nepieskata un nodzer bernu naudu,un uz sociem sez!
  Dzivos zali,a berniem pat maizu nopirkt nevar!
  Pabalstu nepieskirt tiem kas socialajos sez un nestrada!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl