Komentāri

Par spīti solījumiem, mācības pirmdien, 4. janvārī, jaunajā skolas piebūvē tomēr nevarēs sākt Jaunmārupes pamatskolas audzēkņi.

Sākotnēji skolēnu vecākiem un Jaunmārupes skolas vadībai tika solīts, ka būvdarbi skolas piebūvē tiks pabeigti astoņpadsmitajā decembrī. Taču tā nav noticis. Būvnieki aizkavēšanos skaidro ar nelielu uzlabojumu veikšanu tehniskajās sistēmās. Tagad gan visi darbi esot pabeigti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunmārupes skolas audzēkņu vecāki šobrīd cer, ka drīzumā bērni varēs sākt mācības jaunajās telpās.

Atgādinām, ka Jaunmārupes pamatskolas jaunajai piebūvei vajadzēja būt gatavai jau 2014. gada 1.septembrī. Ēkas nodošanas termiņi vairākkārt tika pārlikti uz vēlāku laiku, jo būvnieki nepaspēja pabeigt celtniecības darbus. Viņi to skaidroja ar to, ka ēka nav jaunbūve, bet tā padomju laikā ir celta kā tirdzniecības centrs, kad tagas pielāgots skolas funkcijām. Un darbu gaitā ir atklājušies būtiski defekti.

Foto

Skaties video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl