Komentāri

Par spīti solījumiem, mācības pirmdien, 4. janvārī, jaunajā skolas piebūvē tomēr nevarēs sākt Jaunmārupes pamatskolas audzēkņi.

Sākotnēji skolēnu vecākiem un Jaunmārupes skolas vadībai tika solīts, ka būvdarbi skolas piebūvē tiks pabeigti astoņpadsmitajā decembrī. Taču tā nav noticis. Būvnieki aizkavēšanos skaidro ar nelielu uzlabojumu veikšanu tehniskajās sistēmās. Tagad gan visi darbi esot pabeigti.

Jaunmārupes skolas audzēkņu vecāki šobrīd cer, ka drīzumā bērni varēs sākt mācības jaunajās telpās.

Atgādinām, ka Jaunmārupes pamatskolas jaunajai piebūvei vajadzēja būt gatavai jau 2014. gada 1.septembrī. Ēkas nodošanas termiņi vairākkārt tika pārlikti uz vēlāku laiku, jo būvnieki nepaspēja pabeigt celtniecības darbus. Viņi to skaidroja ar to, ka ēka nav jaunbūve, bet tā padomju laikā ir celta kā tirdzniecības centrs, kad tagas pielāgots skolas funkcijām. Un darbu gaitā ir atklājušies būtiski defekti.

Foto

Skaties video!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl