4 komentāri
Par sešiem miljoniem eiro pārdod Siguldas dārgumu – Krimuldas muižu
Avots: City24

Siguldas dārgumu krājuma viena no unikālākajām pērlēm – komplekss “Krimuldas muiža” ir pieejama pārdošanā par 6 miljoniem eiro, – liecina informācija nekustamo īpašumu portālā “City24”.

Kopējā pārdošanā izliktā īpašuma platība ir 2735 m2. Muižai ir trīs stāvi un 33 istabas. Sludinājums ir pieejams šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
No portāla “City24”

19. gadsimta vidū celtā Krimuldas pils ir viens no spilgtākajiem klasicisma villu arhitektūras piemēriem Latvijā, un tagad tās apsūnojušie mūra laukakmeņi un vecie dižozoli vairāk nekā 50 hektāru plašumos meklē jaunus īpašniekus.

Par muižu tiek rakstīts: “Mūsdienās Krimuldas muiža ir atzīts tūrisma centrs un sertificēta rehabilitācijas iestāde, kas nupat augustā svinēja 95. jubileju. Papildus medicīniskās atgūšanās iespējām komplekss piedāvā nūjošanas pakalpojumus, ekskursijas pa vēsturiskām vietām Gaujas senlejā un pat muižā darinātā vīna degustācijas un lekcijas par mājas vīna gatavošanas noslēpumiem.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl