Komentāri

Par aprīļa beigās Salnas iela daudzdzīvokļu nama pazemes stāvvietā sadegušu automašīnu, kurai bijusi KASKO apdrošināšana, tās īpašniekam tiks izmaksāta 16,5 tūkst. eiro kompensācija.

Jau iepriekš ziņojām, ka 20. aprīlī, Rīgā, Salnas ielas daudzdzīvokļu mājas pazemes autostāvvietā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kur 25 m² platībā dega trīs vieglās automašīnas un notika visu mājas iedzīvotāju evakuācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no negadījumā cietušajiem automobiļiem bija apdrošināts kompānijā “Gjensidige Latvija”, un patlaban apstiprināts lēmums atlīdzināt īpašniekam radušos zaudējumus 16 500 eiro apmērā.

Kopumā minētajā ugunsgrēkā ēkas pagrabstāvā dega trīs vieglās automašīnas. Rezultātā sadega divas ”Mercedes Benz” un viena ”Honda” markas automašīna. Policija pieļauj, ka aizdegšanās sākās no “Mercedes Benz” markas automašīnas, kurai bija Vācijas numurzīmes, tomēr precīzu apstākļu noskaidrošanai sākts kriminālprocess.

Šogad jau ir pieteikti 2418 KASKO gadījumi un “Gjensidige Latvija” automobiļu īpašniekiem kopā izmaksājusi jau vairāk nekā divus miljonus eiro, kas ir gandrīz tikpat, cik šajā pašā laika periodā pērn. Aizvadītajā gadā bija pieteikti 7730 KASKO gadījumi, bet atlīdzībās izmaksāts vairāk nekā 7 miljoni eiro.

Skaties VIDEO: ugunsgrēks Salnas ielā!

Ekrānuzņēmumi

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl