Par Rīgas reģiona policijas priekšnieku iecelts pulkvedis Juris Šulte

Pievienot komentāru
Par Rīgas reģiona policijas priekšnieku iecelts pulkvedis Juris Šulte
Foto: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka amatā iecelts pulkvedis Juris Šulte.

No šā gada 10. maija Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka amatā ar Valsts policijas priekšnieka ģenerāļa Inta Ķuža pavēli iecelts līdzšinējais VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Izmeklēšanas atbalsta pārvaldes priekšnieks pulkvedis Juris Šulte.

VP priekšnieks Ints Ķuzis min, ka Šultem kā galvenās prioritātes izvirzītas izmeklēšanas kvalitātes uzlabošana, reaģēšana sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, policijas redzamība un pieejamība. ”Prioritāte ir kvalitāte un kapacitāte, tāpat aktuālās jomas, piemēram, vardarbība un ekonomiskie noziegumi,” izceļ VP priekšnieks.

Šultem ir ne tikai praktiskā darba pieredze, bet arī administratīvā pieredze. J. Šulte darbu Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs uzsācis 1992. gada 23. aprīlī LR IeM IeVD Konvoja pulkā obligātajā dienestā. No 1993. gada septembra ieņem amatu kā LR IeM IeVD Konvoja pulka autorotas 2. vada komandiera vietnieks. No 1994.gada novembra līdz 2000.gada janvārim viņš strādāja Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas policijas pārvaldes Kriminālpolicijā.

No 2000. gada janvāra Šulte ieņēma amatu Rīgas Galvenās policijas pārvaldē kā 24. policijas nodaļas galvenais inspektors, nodaļas priekšnieka vietnieks. Savukārt no 2000. gada septembra līdz 2004. gada oktobrim Šulte strādāja Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē.

Sākot no 2004.gada oktobra līdz 2009. gada aprīlim viņš strādāja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Izmeklēšanas atbalsta pārvaldes priekšnieka vietnieka amatā. Savukārt no 2009. gada aprīļa Šulte tika iecelts par Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieku, Izmeklēšanas atbalsta pārvaldes priekšnieku.

No 2012. gada Šulte pasniedz lekcijas Valsts policijas koledžā Kriminālistikas katedrā. Dienesta laikā Šulte par priekšzīmīgu dienestu apbalvots 50 reizes, tai skaitā ar III šķiras ”Viestura ordeni”, Ministru kabineta Atzinības rakstu un Drošības policijas ”Sudraba Goda zīmi”. Šulte ir ieguvis profesionālo augstāko izglītību – profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē.