Par radaru detektoru reklamēšanu uzliek 500 eiro sodu

Komentāri

Pirms pāris mēnešiem portāls Skaties.lv jau ziņoja, sabiedrības uzmanību pievērsa kāda reklāma Krasta ielā. Pavisam  netraucēti ik katrs autovadītājs, garām braucot, varēja uzzināt, kur pērkami vislabākie braukšanas ātruma radaru detektori pasaulē. Tagad, pēc pāris mēnešiem, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) komersantam uzlicis 500 eiro naudas sodu sakot, ka šī reklāma ir pretrunā ar likumu. 

”Reklāma nedrīkst mazināt sabiedrības uzticēšanos reklāmai. Šajā gadījumā reklāma vērsta uz to, lai veicinātu pretlikumīgas darbības, par ko pienākas sods. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka par tādu transporta līdzekļu vadīšanu, kuri ir aprīkoti ar ierīcēm, kuras var noteikt ātruma mērīšanas ierīču darbību vai radīt tām traucējumus, piemērojams naudas sods,” norāda Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl