Komentāri
Par piedalīšanos karadarbībā Austrumukrainā apsūdzētais daugavpilietis pieķerts marihuānas glabāšanā
Zane Bitere / LETA

Par marihuānas glabāšanu policija aizturējusi daugavpilieti Artjomu Skripņiku, kurš bijis apsūdzēts par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā.

Policijā sākotnēji tika sākts kriminālprocess par narkotiku glabāšanu, taču jau vēlāk saņemtā ekspertīze apliecinājusi, ka viņš glabājis mazāk nekā gramu marihuānas. Tas ļauj aizturēto sodīt administratīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā paredzēts brīdinājums vai naudas sods līdz 280 eiro. Latvijas nepilsoni Skripņiku augusta sākumā tiesa attaisnoja apsūdzībā par iesaistīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl