Par nelikumīgām medībām īpaši aizsargājamā dabas teritorijā aiztur vīrieti

0 Komentāru
Par nelikumīgām medībām īpaši aizsargājamā dabas teritorijā aiztur vīrieti
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS/F64

Valsts policija (VP) par nelikumīgām medībām īpaši aizsargājamā dabas teritorijā aizturējusi kādu vīrieti, liecina VP publiskotā informācija.

Šā gada 6. janvārī VP Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknī saņemta informācija par nelikumīgi nomedītu alni ārpus normatīvajos aktos noteiktā medību termiņa, kā arī īpaši aizsargājamā dabas teritorijā “Ādažu ainavu apvidus” dabas lieguma zonā.

Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgām medībām, ja tās izdarītas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā.

Kriminālprocesa ietvaros tika uzsākta izmeklēšana, kuras laikā, aizdomās par izdarīto noziegumu, 27. janvārī, par minēto noziedzīgo nodarījumu likumsargi aizturēja kādu 1969. gadā dzimušu vīrieti. Pie aizturētās personas tika veiktas kratīšanas, kuru laikā izņemti lietiskie pierādījumi un pēdas, kas pirmstiesas izmeklēšanā tiks pārbaudīti saistībā ar izmeklējamo noziedzīgo nodarījumu.

Lasi vēl: Viesītes novadā medību laikā nāvējoši sašauts vīrietis

Piektdien, 29. janvārī, Rīgas rajona tiesā lūgts aizturētajai personai piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu, taču drošības līdzeklis tika atteikts. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – pieteikšanās noteiktā laikā policijas iestādē un aizliegums izbraukt no Latvijas.

0 Komentāru