Par nākamo Tezē kopienas pulcēšanās vietu izvēlēta Bāzele

1 komentārs

Visus 15 tūkstošus ekumēniskās Tezē kristiešu kustības jauniešu, kuri ieradušies Rīgā, ir izdevies izguldīt, un pasākuma norisi organizatori vērtē kā veiksmīgu.

Saistībā ar iedzīvotāju atsaucību ir izdevies izmitināt visus 15 tūkstošus ekumēniskās Tezē kristiešu kustības jauniešu, par spīti sākotnējām bažām, ka daudziem nebūs kur gulēt. Par to piektdien, 30. decembrī, atvieglojumu pauda Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs

Tad, kad mēs sākām uzrunāt sabiedrību kopā – laicīgā un garīgā vara, un nevalstiskās organizācijas, un pieslēdzās arī žurnālisti – tad mēs kopīgiem spēkiem izsitām cauri to mūri, nevēlēšanos atvērt savas mājas.


Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags

Nupat man kādi pazīstami cilvēki teica, ka viņi ir beigās pieteikušies, ka viņi gribētu arī pieņemt kādus svētceļniekus pie sevis mājās – viņiem ir atbildēts, ka nevajag vairs, ka visi ir izmitināti, tas ir brīnišķīgi.

Tezē kustības vadītājs Brālis Aloīzs arī atklāja, ka par nākamo kopienas saieta vietu pēc Rīgas izvēlēta Šveices pilsēta Bāzele.

Tezē kustības vadītājs Brālis Aloīzs
Pirms gada mēs bijām Eiropas dienvidos – Spānijā. Tagad mēs esam Eiropas ziemeļos. Tāpēc mēs gribējām atgriezties Eiropas centrā. Un brīnišķīgs ielūgums nāca no pilsētas, kas ir uz trīs dažādu valstu robežas. Tā ir arī zīme, ka Eiropai ir jāveido attiecības pāri robežām.

Vērtējot Tezē jauniešu tikšanās Rīgā nozīmi, kristīgo konfesiju pārstāvji norādīja, ka pasākums vairo sabiedrības garīgumu un vienotības izjūtu laikā, kad ir daudz šķeļošu jautājumu.

Rīga ir pirmā vieta postpadomju telpā, kur notiek Tezē kopienas pulcēšanās.

TOP komentāri

  • Sandra
    0 0 0

    Sandra

    Cik jauki, ka viss ir izdevies un visi tika izmitināti. Prieks par tiem, kuri uzņēma Tezē kristiešu kustības jauniešus! Alleluja!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl