Komentāri
Par nagu vīlēšanu brauciena laikā RS trolejbusa vadītāja saņēmusi disciplinārsodu

SIA “Rīgas satiksme” (RS) trolejbusa vadītāja, kura brauciena laikā tika pieķerta vīlējam nagus, ir saņēmusi disciplinārsodu, atklāja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševica.

Viņa norādīja, ka vadītāja uzņēmumā strādā jau desmit gadus un līdz šim nekāda veida aizrādījumus par darbu pienākumu veikšanu vai kvalitāti saņēmusi nav.Tāpēc par video redzamo situāciju vadītājai piemērots disciplinārsods – piezīme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, 23. oktobrī kāds iedzīvotājs sociālajos tīklos publicējis video, kurā redzams, kā RS transportlīdzekļa vadītāja brauciena laikā vīlē nagus, un informēja par to RS pārstāvjus.

VIDEO!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl