Par mata tiesu no nelaimes – latviete Franču Rivjērā pēdējā mirklī pārdomāja doties uz salūtu Nicā

Pievienot komentāru
Par mata tiesu no nelaimes – latviete Franču Rivjērā pēdējā mirklī pārdomāja doties uz salūtu Nicā
AFP/SCANPIX

Franču Rivjērā dzīvojošie latvieši TV3 Ziņām atzīst, ka gribējuši doties uz uguņošanu, bet pēdējā brīdī pārdomājuši, un tas, iespējams, paglābis no nāves.

Piektdienas naktī Nicā valdījusi panika un dezinformācija, bet šodien ielas ir pustukšas un nedrošības sajūta ir pieaugusi.

Zane Colliva, Franču Rivjēras iedzīvotāja jau četrus gadus:

Es arī bija plānojusi iet, bet paskatījos ārā pa logu, un bija stiprs vējš – nolēmu labāk tomēr palikt mājās. Ap 11 vakarā draugi sūtīja man sms ar jautājumiem – kur esi, vai viss kārtībā? Mums ir kopīgs čats draugiem, un cilvēki tur sāka rakstīt – skrieniet, skrieniet, galvenais turpiniet skriet! Tad mēģinaju sazvanīt draugus. Viena draudzene Facebook uzrakstīja, ka atrodas viesnīcā un ir ieslodzīta istabā. Valdīja dezinformācija, izrādījās, tā bija nevis ķīlnieku sagrābšana, bet gan tas tika darīts drošības apsvērumu dēļ. Tā bija viena liela panika. Tagad cilvēki ir šokā, esmu darbā, un te kolēģiem ir grūti koncentrēties – neviens nevar īsti pastrādāt. Ir cilvēki, kas ir sveiki un veseli, bet ir arī viens cilvēks, kas ir miris… Tā ir laimes spēle – mēs neko nevaram paredzēt. Protams, ka mums ir bail doties uz lieliem masu pasākumiem, bet daudz neko nevaram ietekmēt…

Skaties VIDEO!