Komentāri

Pirmdien par starptautiskās lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētāju apstiprināta kādreizējā Zaļo un zemnieku savienības kampaņas vadītāja un preses sekretāre Ilona Līce. ZZS pārstāvošais satiksmes ministrs Uldis Augulis gan tajā neko dīvainu nesaskata.

Līci kā labāko starptautiskās lidostas “Rīga” vadītāju atklāta konkursā starp 17 pretendentiem izvēlējās lidostas padome. Šodien akceptu viņai deva arī lidostas akcionārs – Satiksmes ministrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

I. Līce lidostas valde strādā kopš 2011. gada, kad pašreizējas satiksmes ministrs Uldis Augulis viņu tur iecēla pēc neveiksmīga starta Saeimas vēlēšanas no ZZS saraksta. Pirms pievēršanās aviācijas jomai Līce veidoja ZZS vēlēšanu kampaņu, kā arī bija bijušās Saeimas priekšsēdētājs Ingrīdas Ūdres un premjera Induļa Emša preses sekretāre. Augulis gan Līces straujo kāpšanu pa karjeras kāpnēm nesaista ar politisko piederību.

Jāatgādina, ka Rīgas lidostas vadītāja amats kļuva vakants, kad pēc nepilnu trīs mēneša darba valdi visai neskaidros apstākļos pameta iepriekšējais vadītājs Armands Jurjevs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl