Komentāri

Tikai par mata tiesu šorīt Rīgas centrā izdevies izbēgt no lielas nelaimes. Kāds autovadītājs pagaidām nezināmu iemeslu dēļ ietriecies bērnudārza audzēkņu grupā, kas gāja pa ietvi Hanzas ielā.

Tiek ziņots par četriem negadījumā cietušiem bērniem, kas nogādāti slimnīcā. Viņu veselībai briesmas nedraud, un traumas nav smagas.

Šoferim konstatēts neliels reibums – 0,16 promiles alkohola, kas iekļaujas atļautajā normā.

Nelaime notikusi īsi pirms divpadsmitiem dienā. “Volvo” markas auto, kuram pie stūres bija 30 gadus vecs vīrietis, taisnā virzienā braucot no Strēlnieku ielas, ietriecās Hanzas ielā, kur pa ietvi gāja bērnudārznieku grupa. Sākotnējā informācija liecināja, ka ievainoti trīs bērni. Nekavējoties izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, policija. Šoferis nav spējis paskaidrot, kas notika.

Normunds Krapsis
VALSTS POLICIJAS PĀRSTĀVIS

Vadītājam, iespējams, bija veselības problēmas. Izelpā bija 0,16 promiles alkohola – pieļaujama norma. Vadītājs nogādāts uz medicīnas iestādi, lai noskaidrotu, vai nav lietotas kādas citas vielas.

 

Policijas rīcībā informācija par bērnu stāvokli ir tāda, ka miesas bojājumi nav smagi, viss beidzies puslīdz labi.

 

 

To apstiprina arī Bērnu slimnīcā – par laimi, sešgadniekiem smagu traumu nav.

Netālu no avārijas vietas atrodas šī pirmsskolas mācību iestāde. Kā redzams, neviena bērna te nav, pieaugušos arī neredz. Zvanot uz numuru, kas norādīts uz vārtiņiem, paceļ kāda sieviete, taču atsakās sniegt jebkādus komentārus.

Rīgas domes Izglītības departamentā uzsver, ka personāls ir šoka stāvoklī.

Indra Vilde
RD IZGLĪTĪBAS DEPARTAMENTA PĀRSTĀVE

Iestādei ir primāri jādomā, lai iestādē normalizētu mācību procesu, novērstu psiholoģisko spriedzi, tādēļ atturēsimies iestādi nosaukt. Esam sazinājušies ar izglītības atbalsta nodaļu, tā jautāja, vai viņiem nepieciešama psihologa palīdzība, tā tiks sniegta.

Dienas gaitā atklājās, ka slimnīcā kopumā nogādāti četri bērni. Vienu cietušo uz slimnīcu aizveduši vecāki, kuri bija ieradušies pakaļ savai atvasei un satraukušies par mazuļa veselību.

Likumsargi lēš, ka cietušie bērni – divi puikas, divas meitenes, sešgadnieki, dzimuši laimes krekliņā, jo, ņemot vērā auto masu un skatu, kāds pavēries pēc tam, sekas varēja būt krietni bēdīgākas.

Lasi vēl