Komentāri

Gatavojoties “Labestības dienai”, LNT Ziņu dienests turpina sižetu ciklu par tās vēstnešiem – bērniem, kuri gaida mūsu atbalstu. 11 gadīgais Mihails ir dzīvespriecīgs, par spīti smagām astmas lēkmēm.

Dzīvot pilnvērtīgu dzīvi Mihails var tikai kopā ar īpašiem medikamentiem, kurus zēnam injicē divreiz mēnesī. Mihailam ir alerģija pret teju visiem alerģijas izraisītājiem. Zēnam smakšanas un klepus lēkmes izraisa sadzīves putekļi, ziedputekšņi, dzīvnieki, augļi, dārzeņi, arī piens. Mamma ļoti cer, ka pēc speciāla ārstēšanās kursa, kas gan nav lēts, astmas lēkmes kļūs retākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Alla
Mihaila mamma

Mēs nevaram prognozēt, kas būs rītā. Varbūt kaut kāds vējš būs stiprāks būs, kaut kāds alergēns no zemes…, kā viņš ieelpos, viņam uzreiz var palikt slikti. Mēs jau neveram to nekā prognozēt.

Lielo “Labestības dienas” koncertu, kur uzstāsies labākie Latvijas izpildītāji, LNT tiešraidē varēs skatīties svētdien plkst. 21.05 uzreiz pēc TOP 10.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl