Par ko pēc krievu aktīvistu piketa samaksāja Ždanoka?

Komentāri

Pēc krievu aktīvistu piketa pie Saeimas, Tatjana Ždanoka Saeimas frakciju un komisiju ēkas priekšnamā norēķinājusies ar vienu no organizatorēm – Tatjanu Favorsku, kura ir organizācijas “Krievu sabiedrība Latvijā” līdere un bieži līdzdarbojas Ždanokas aktivitātēs. Par ko samaksāja Ždanoka, joprojām līdz galam īsti nav skaidrs, taču viņa pati norāda, ka atdevusi parādu par Šveicē pirktu pulksteni. TV3 raidījuma “Nekā Personīga” sižets:

Neilgi pirms Eiroparlamenta vēlēšanām Saeimas novērošanas kamerās fiksēts kāds notikums, kas radījis aizdomas par partijas atbalstītāju uzpirkšanu. Galvenā persona ir Latvijas Krievu savienības līdere un nupat notikušo vēlēšanu kandidāte Tatjana Ždanoka. Viņa pamanīta brīdī, kad maksājusi visai iespaidīgu naudas summu vienai no krievu organizāciju aktīvistēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsi pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām 15.maijā uz Jēkaba ielas pie Saeimas nama notika Tatjanas Ždanokas bijušās partijas “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” jeb tagadējās “Latvijas krievu savienības” rīkots pikets, kurā piedalījās vairākas Latvijas drošības dienestu vērību iemantojušas personas. Ar Ždanokas kampaņas galveno lozungu “Kopā ar Krieviju” saskanēja draudi par Ukrainas scenāriju Latvijā. Tika kritizēta Laimdotas Straujumas valdība un skanēja arī sūdzības par krievu dzīves grūtībām Latvijā. Jāpiebilst, ka arī piketā izmantotie plakāti bija nevis spontānā iedvesmā uzšņāpti, bet rūpnieciski izgatavoti.

Salīdzinot ar uzmanību, kas tobrīd bija pievērsta Saeimas nama priekšā notiekošajam piketam, daudz mazāk vērības piesaistīja kāda cita darbība turpat netālu – Saeimas frakciju un komisiju ēkas priekšnamā. Tur Krievu savienības līdere Tatjana Ždanoka norēķinājās ar vienu no piketa organizatorēm. To Nekā Personīga apstiprināja viens no notikuma aculieciniekiem – Saeimas deputāta palīgs Edmunds Jurēvics.

“Gāju garām tai vietai, gāju uz savu frakciju, vienkārši ieraudzīju, ka pēc šī prokrieviskā protesta Ždanokas kundze savai sabiedrotajai dala skaidru naudu,” “Nekā Personīga” norāda Jurēvics.

Šī epizode norisinājās tikai pāris soļu attālumā no Saeimas apsardzes posteņa. Un to fiksējusi arī Saeimas novērošanas kamera.

Ždanoka norāda, ka ar aptuveni 300 eiro norēķinājusies par Šveicē pirktu pulksteni, taču īsti nevarēja atcerēties sava jaunā laikrāža ražotājfirmu. Viņas darījuma partnere Tatjana Favorska vēlāk gan atklāja, ka tas esot bijis “Breguet” laikrādis.

Kā atklājuši kaimiņvalsts žurnālisti, vismaz viens “Breguet” pulkstenis 15 tūkstoš dolāru vērtībā ir arī Krievijas prezidenta Valdimira Putina īpašumā. Slavenā zīmola mājaslapā TV3 žurnālisti nevarēja atrast nevienu pulksteni, kas būtu lētāks par vismaz dažiem tūkstošiem eiro. Arī interneta veikalā eBay par Ždanokas nosauktajiem aptuveni trim simtiem eiro ir iespējams iegādāties vien Breguet pulksteņa glabāšanai paredzēto kastīti.

Stāsta rezultāts – vai nu Ždanokai neizskaidrojamā kārtā Šveicē no skatloga pārdots kāds melnajam tirgum paredzēts Breguet viltojums, viņai neticami paveicies vai arī stāstā tomēr ir maz patiesības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl