Par jaunas braucienu sistēmas ieviešanu sabiedriskajā transportā Rīgā interesi izrādījuši 12 pretendenti

0 Komentāru
Par jaunas braucienu sistēmas ieviešanu sabiedriskajā transportā Rīgā interesi izrādījuši 12 pretendenti
PUBLICITĀTES FOTO

Tirgus izpētē par jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas ieviešanu Rīgā interesi izrādījuši 12 pretendenti, informēja pašvaldības uzņēmuma SIA “Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.

Tādējādi līdz ar tirgus izpēti ir noslēdzies pirmais etaps jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas iegādei Rīgā, viņa skaidroja.

Četri no interesi izrādījušajiem pretendentiem ir Latvijā reģistrēti uzņēmumi, bet astoņas – ārvalstu kompānijas. Uzņēmums patlaban izskata iesniegtos materiālus, gatavo atbildes uz jautājumiem. Savukārt nākamā gada sākumā plānots izsludināt atklātu iepirkuma procedūru par jaunas elektronisko norēķinu un pakalpojumu sistēmas ieviešanu Rīgā.

  Džineta Innusa, “Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja

“Esam gandarīti, ka tirgus izpētē par jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas ieviešanu Rīgā izrādīta tik liela interese. Patlaban notiek darbs, lai apkopotu rezultātus un sagatavotu atbildes uz saņemtajiem jautājumiem. (..) Lielā pretendentu interese tirgus izpētē, ļauj cerēt ka arī iepirkuma procedūrā būs liela interese un sīva konkurence, kas ļaus mums saņemt patiešām labu un saimnieciski izdevīgu piedāvājumu.”

Jau vēstīts, ka šogad augusta beigās “Rīgas satiksme” izsludināja tirgus izpēti par jaunas braucienu elektroniskās uzskaites un tirdzniecības sistēmas ieviešanu Rīgā. Tās mērķis ir noskaidrot potenciālo interesentu tehnisko risinājumu iespējas, piegādes un ieviešanas piedāvātos termiņus, kā arī citus jautājumus, kas varētu palīdzēt sagatavot dokumentāciju iepirkumu procedūrai. Uzaicinājumu vēstules tika nosūtītas arī starptautiskā līmenī zināmiem uzņēmumiem, kas var piedāvāt prasībām līdzvērtīgas sistēmas sabiedriskajam transportam. Ikviens interesents piedāvājumus varēja iesniegt līdz šā gada 22. oktobrim.

Kompānijā atgādina, ka jaunās biļešu un pakalpojumu ieguvumi no jaunas norēķinu sistēmas būs vienota vide braucienu plānošanai, biļešu iegādei un pakalpojumu pārvaldībai gan viedtālrunī, gan datorā, tūlītēja biļešu vai pakalpojumu iegāde, konta papildināšana, vienkārši, saprotami un elastīgi braukšanas maksas tarifi, kā arī vienots pārvadājumu tīkls, integrācija starp pārvadātājiem. Tāpat banku karte varēs kalpot gan kā personas identifikators, gan kā tūlītējs maksājuma līdzeklis. Sistēmā integrēs arī citus elektroniskās identifikācijas līdzekļus un automatizēs atlaižu statusa noformēšanu.

0 Komentāru