Par interneta un Dziesmu svētku slavenību kļuvis vienkāršs puisis – Justs!

5 komentāri
Par interneta un Dziesmu svētku slavenību kļuvis vienkāršs puisis – Justs!
Foto avots: @Paula_Kristiana /Flickr

Kā jums šķiet – kā nākas, ka visi dziesmu svētku dalībnieki uz skatuves izpilda vienādas kustības, allaž zina, kad jāpamāj ar rokām, kad jālīgojas dziesmu ritmā? Nu, protams, ir kāds cilvēks, kurš pasaka priekšā – kad un ko darīt! Šis dzīvespriecīgais puisis vārdā Justs jau ir kļuvis par vietēja mēroga slavenību!

“Es zinu, ka jums skauž,” tā savā Twitter ierakstā pauž kāda dziesmu svētku dalībniece vārdā Monta, kas nofotografējusies kopā ar Justu. Viņa nav vienīgā, kas tagad izmanto izdevību uzņemt selfiju vai citu bildi ar Justu. Twitter, šķiet, ir pārpludināts ar priecīgu meiteņu fotogrāfijām, kurās viņām izdevies nobildēties arī ar šo puisi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, Justs ne vien rāda kustības dziesmu un deju svētku dalībniekiem, bet arī visiem uzlabo garastāvokli drēgnajā laikā. “Dzirdēju, Mežaparkā no šī visi ģībstot,” vēsta Unas ieraksts Twitter. Tāpat arī zēni atzīst – Justs spēj uzlabot garastāvokli un ir viens no iemesliem, kas ļauj nenokārt degunu mēģinājumu laikā, kad līst.

Patlaban mikroblogošanas vietnē jau ir izveidota jauna mirkļbirka #Justs, un tvītotāji nereti izmanto arī vārdu spēli – “bez Justa pa īstam just nevar”. Daži apgalvo, ka “Justs tagad ir mīlētākais cilvēks Rīgā”.

Kā noskaidroja Skaties.lv, Justu dziesmu svētku dalībnieki ir sevišķi iemīļojuši dzīvesprieka, pozitīvās attieksmes un kreatīvo kustību, ko viņš rāda priekšā koristiem un koristēm, dēļ. :)

Skaties!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl