Par godu simtgadei Latvijas karogs apceļos visu pasauli

Komentāri

“Latvijas karoga ceļš”  – viena no Latvijas simtgades iniciatīvām 15. decembrī tika aizsākta Rīgas pilī.

Iecerēts, ka līdz 2018. gada nogalei sarkanbaltsarkanais karogs kopā ar īpašu vēstījumu grāmatu apceļos visu pasauli un tajā ikviens Latvijai piederīgs cilvēks tiks aicināts atstāt savu vēlējumu valstij simtgadē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo vēstījumu Latvijai grāmatā šodien ierakstīja Valsts prezidents un jaunieši no Latvijas valsts simtgades rīcības komitejas.

Ideja par ceļojošo karogu pieder Latviešu jaunatnes nometnes “2 x 2” dalībniekiem, bet karogu smalkvilnā darinājusi tekstilmāksliniece Dagnija Kupča. Karogs no Rīgas pils vispirms dosies uz Austrāliju, kur Melburnā notiks Latviešu kultūras dienas un Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums.

Plānots, ka karoga ceļojums noslēgsies 2018. gada nogalē Dienvidamerikā – Brazīlijā, Novodesā un pēc tam tas atgriezīsies Latvijā.

Karoga ceļam līdzi varēs sekot vietnē “Latviesiem.com”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl