Par godu Latvijas simtgadei valsts karoga krāsās izgaismos Niagāras ūdenskritumu

0 Komentāru
Par godu Latvijas simtgadei valsts karoga krāsās izgaismos Niagāras ūdenskritumu
REUTERS/ SCANPIX

Latvijas simtgadi ASV un Kanādā dzīvojošie latvieši svinēs pie Latvijas karoga krāsās izgaismota Niagāras ūdenskrituma, informēja Latvijas Goda konsulātā Ņujorkas štatā.

Latvijas Republikas simtgades priekšvakarā, 17. novembrī, no plkst. 21.00 līdz 21.15, no plkst. 22.00 līdz 22.15 un no plkst. 23.00 līdz 23.15 pēc vietējā laika, Niagāras ūdenskritums tiks izgaismots Latvijas karoga krāsās.

Šo dāvanu Latvijai un visai latviešu tautai sarūpējusi aktīvā Amerikas latviete, Amerikā dzīvojošā jelgavniece Sandija Bajota un Latvijas goda konsuls Ņujorkas pavalstī Ahmets Orens.

Pateicoties viņu iniciatīvai, kā arī kopīgai Latvijas vēstnieka ASV Andra Teikmaņa un Latvijas vēstnieka Kanādā Kārļa Eihenbauma vēstulei ASV un Kanādas amatpersonām, Niagāras ūdenskrituma izgaismošanas valde izlēma atbalstīt iniciatīvu un godināt Latvijas valsti tās simtgadē.

Pasākums sāksies plkst. 16.00 ar dokumentālas filmas “Likteņzeme” pirmizrādi un turpināsies ar izgaismošanas skatīšanos un izklaidēm kopā ar grupu “Carnival Youth”.

0 Komentāru