Komentāri

Par dalību Sīrijas konfliktā Latvijas pilsonim Mārtiņam Grīnbergam cietumā būs jāpavada četri gadi. Tā lēmusi Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa.

Mārtiņš Grīnbergs bija devies uz Sīriju, taču bruņotās sadursmēs kopā ar “Islāma valsti” neesot piedalījies. Tomēr tiesas ieskatā jaunietis ir pārkāpis likumu, prettiesiski piedaloties bruņotā konfliktā, tāpēc viņam piesprieda brīvības atņemšanu uz četriem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prokurore bija lūgusi piemērot bargāku – 11 gadu – cietumsodu. Grīnbergs savu vainu apsūdzībās nav atzinis. Puisis internetā bija reģistrējies kādā musulmaņu diskusiju forumā un aizrāvies ar islāma kalifāta ideju. Taču, ierodoties Sīrijā, sapratis, ka tomēr nevēlas saistīties ar “Islāma valsti”. Šis ir pirmās instances tiesas spriedums, kuru var pārsūdzēt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl