Par automašīnu mazgāšanu publiskās vietās Rīgā turpmāk draudēs naudas sods

Komentāri

Rīgas Pašvaldības policija sabiedriskās kārtības noteikumus ir papildinājusi ar virkni aizliegumu, par kuru pārkāpšanu draudēs prāvs naudas sods. Turpmāk sodīs par ugunskuru kurināšanu un automašīnu mazgāšanu publiskās vietās. Būs aizliegts lēkt ūdenstilpnēs no tam neparedzētām vietām un atrasties graustos vai ekspluatācijā nenodotās ēkās.

Par aizlieguma pārkāpumu draudēs līdz 142 eiro sods. Tāpat būs aizliegts publiskās vietās nakšņot teltīs un lēkt ūdenstilpnēs no tam neparedzētām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laboto sabiedriskās kārtības noteikumu paketi pašvaldība nosūtīs saskaņošanai Vides un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM). Ja ministrija neuzdos kādu punktu, piemēram, par ugunskuriem, precizēt, aizliegumi stāsies spēkā.

Skaties VIDEO!

Vai tā darīt ir pieņemami? Saimnieki iedzen savu auto ūdenskrātuvē un sāk to mazgāt

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl