Komentāri
Par 25 000 eiro piesavināšanos apsūdzēts bijušais maksātnespējas administrators Šilings
Ģirts Ozoliņš / f64

Nesen Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai nodotajā krimināllietā par 25 000 eiro piesavināšanos apsūdzēts bijušais maksātnespējas administrators Roberts Šilings.

Tiesu informatīvās sistēmā pieejamā informācija liecina, ka tiesa šo krimināllietu plāno skatīt 2018. gada 29. janvārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šilinga maksātnespējas administratora sertifikāta darbība tika izbeigta 2016. gada 1. februārī pēc paša Šilinga iesnieguma. Maksātnespējas administrācijā tika noskaidrots, ka normatīvais regulējums neparedz nepieciešamību administratoram pamatot iemeslus šādam lūgumam.

Ģenerālprokuratūra, iepriekš neminot personas vārdu, izplatītajā preses paziņojumā rakstīja, ka apsūdzētā persona, izmantojot maksātnespējas administratora pienākumu pildīšanai uz sava vārda atvērto bankas kontu Igaunijā, bez tiesiska pamata nenodeva parādniekam izsolēs iegūtos finanšu līdzekļus 25 298 eiro apmērā, nenodrošinot mantas pārdošanas un kreditoru prasījumu apmierināšanu plāna izpildei.

Maksātnespējas administrators minētos finanšu līdzekļus piesavinājās 2015. gadā, izmantojot tos personiskām vajadzībām.

Jau ziņots, ka pēdējo divu gadu laikā tiesībsargājošo iestāžu rokās nokļuvuši vairāki maksātnespējas administratori. Nesen kļuva zināms, ka Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) kādā kriminālprocesā par piesavināšanos un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturējusi un vēlāk atbrīvojusi maksātnespējas administratoru Valdi Levkānu.

Tāpat šovasar aizturēti tobrīd amatā esošie administratori Māris Sprūds, Ilmārs Krūms un Nauris Durevskis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl