Komentāri
Par 25 000 eiro piesavināšanos apsūdzēts bijušais maksātnespējas administrators Šilings
Ģirts Ozoliņš / f64

Nesen Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai nodotajā krimināllietā par 25 000 eiro piesavināšanos apsūdzēts bijušais maksātnespējas administrators Roberts Šilings.

Tiesu informatīvās sistēmā pieejamā informācija liecina, ka tiesa šo krimināllietu plāno skatīt 2018. gada 29. janvārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šilinga maksātnespējas administratora sertifikāta darbība tika izbeigta 2016. gada 1. februārī pēc paša Šilinga iesnieguma. Maksātnespējas administrācijā tika noskaidrots, ka normatīvais regulējums neparedz nepieciešamību administratoram pamatot iemeslus šādam lūgumam.

Ģenerālprokuratūra, iepriekš neminot personas vārdu, izplatītajā preses paziņojumā rakstīja, ka apsūdzētā persona, izmantojot maksātnespējas administratora pienākumu pildīšanai uz sava vārda atvērto bankas kontu Igaunijā, bez tiesiska pamata nenodeva parādniekam izsolēs iegūtos finanšu līdzekļus 25 298 eiro apmērā, nenodrošinot mantas pārdošanas un kreditoru prasījumu apmierināšanu plāna izpildei.

Maksātnespējas administrators minētos finanšu līdzekļus piesavinājās 2015. gadā, izmantojot tos personiskām vajadzībām.

Jau ziņots, ka pēdējo divu gadu laikā tiesībsargājošo iestāžu rokās nokļuvuši vairāki maksātnespējas administratori. Nesen kļuva zināms, ka Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) kādā kriminālprocesā par piesavināšanos un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturējusi un vēlāk atbrīvojusi maksātnespējas administratoru Valdi Levkānu.

Tāpat šovasar aizturēti tobrīd amatā esošie administratori Māris Sprūds, Ilmārs Krūms un Nauris Durevskis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl