Par 16 miljoniem eiro “Rīgas satiksme” sāk būvēt ūdeņraža uzpildes staciju

3 komentāri

Pirmdien, 15. maijā, pašvaldības uzņēmums SIA “Rīgas satiksme” sāka ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecību. Pagaidām gan pa Rīgas ielām vēl nebrauc neviens ar ūdeņradi darbināms trolejbuss. Tiek solīts, ka tuvākajā laikā būs desmit šādi trolejbusi.

Ūdeņraža uzpildes stacija atradīsies Vienības gatvē 6.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rīgas satiksme” skaidro, ka stacijas būvniecības un desmit trolejbusu iegādes kopējās izmaksas būs 16,1 miljons eiro, un pusi no šīs summas segs no Eiropas Savienības fondiem.

“Rīgas satiksme” ir starptautiskā projekta “H2Nodes” koordinators. Projekts tiek īstenots ne tikai Rīgā, bet arī Pērnavā un Nīderlandes pilsētā Arnemā. Pāreja uz ūdeņradi kā alternatīvo degvielu un enerģijas nesēju transportlīdzekļos nodrošina efektīvāku primāro energoresursu izmantošanu un veicina bezizmešu transporta ieviešanu.

Foto:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl