9 komentāri
Papildināts – Zasulaukā pazudusī māte un meita atradušās
Foto: Kitija Mereca, Facebook.com

Zasulauka apkaimē pazudusī māte un viņas pusaugu meitene ir atradušās, informē iepriekš pazudušās meitenes pusmāsa, kas bija ievietojusi sociālajā tīklā Facebook lūgumu palīdzēt atrast pusmāsiņu un mammu.

Iepriekš sociālajā tīklā Facebook jauna sieviete bija publicējusi ziņu ar lūgumu palīdzēt! Kopš 15. februāra pazudusi viņam mamma un pusmāsa!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa lūdza atsaukties visus cilvēkus, kas Zasulauka apkaimē, Rīgā vai kur citur redzējuši attēlā redzamo sievieti un pusaugu meiteni. Meklētās sievietes vārds ir Ritma, bet meitenīti sauc Līga. Meklētās sievietes meita meklēšanā cer uz labāko un policiju nav iesaistījusi.

TOP komentāri

 • Kitija
  +3 +3 0

  Kitija

  Esmu Ritmas meita. Atbilde ureue. Mieru es gribēju no tiem cilvēkiem, kuri man uzdeva dīvainus jautajumus par to, kad esmu redzējusi pēdējo reizi, kur ir mana māsa u.t.t. Skaidri gaiši sludinājumā bija aprakstīts, ka es atrodos Anglijā un man nekas nav zināms!!! Otrs, uzzināju no mātes bijušajiem kaimiņiem, ka esot bijusi pie viņiem, bet ir atteikusies sazināties ar mani, sludinājumus esmu izņēmusi, jo tagad zinu, ka ir dzīva, bet nesaprotu, kāpēc viņa joprojām mani ignorē, tāpat arī citus radiniekus. Mans brālis dodas jau noskaidrot situāciju un paldies visiem, kas ieteikuši šo ziņu. Ielicējam arī paldies, bet sludinājumu var nu jau dzēst ārā.
 • Kitija
  +1 +1 0

  Kitija

  Paldies. Situācija joprojām ir neskaidra, bet brālis ir uz vietas un jau rīkojās! Vēlreiz paldies visiem!!!
 • Kitija
  0 0 0

  Kitija

  Pravietis, kādā sakarā? Nāk atpakaļ varbūt mātei, bet ne man.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl