Panorāmas rata attīstītājiem neveicas ar ieceres saskaņošanu Rīgas būvvaldē

Lietuviešu uzņēmums “RPR Operators” jau astoņus mēnešus Rīgas pilsētas būvvaldē cenšas saskaņot panorāmas rata būvniecības dokumentāciju. Sākotnēji neskaidrības bijušas par pašas atrakcijas tehniskajiem parametriem, bet tagad jautājumi radušies par viena koka nākotni un saimniecības ēku.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Janka

  Janka

  Varbūt nav apzinājuši pareizos cilvēkus, ar kuriem jāpadalās?
 • Deris

  Deris

  Rīgai vajag savu London Eye!! Katrā lielajā Eiropas metropolē ir panorāmas rats! Tas gan veicina tūrisma pieplūdi, gan iedzīvotāju izklaidi. Un es labāk gribētu Uzvaras parku asociēt ar ģimenes izklaides vietu, neviss Padomju savienības pārpaliekas modernajā Eiropas pilsētā!
 • Artūrs

  Artūrs

  Es jau tagad ar nepacietību gaidu panorāmas ratu. Noteikti aiziešu ar bērniem turp.
 • S

  S

  Nedomáju, ka ir gudri Rígas centrá 'iemest' vienu atrakciju elementu, jáveido atrakciju parks ar veselu sistému, lidzígi ká bija Mezaparká, bet búvvaldes 'atraktívá' darbíba ir pierasta músu birokrátiem- vajag vienu papíru, tad péc pusgada otru utt. Un atkal kaut ko gatavojas celt ne jau vietéjie. Bútíbá var jau saprast, jo múséjie jau palaikam visu dara lénák, dárgák,rezultátá sliktáká kvalitáté, bet nevienu it ká atbildígo tas neinteresé.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!