Palladium pārstāvji skaidro, kad koncertzāli atkal atvērs apmeklētājiem

Pievienot komentāru
Palladium pārstāvji skaidro, kad koncertzāli atkal atvērs apmeklētājiem
Foto: LETA

”Šobrīd koncertzāle nav atvērta publiskam apmeklējumam, jo tiek veikta tehniskā apkope. Plānotos darbus paredzēts beigt 1. septembrī,” informē Palladium koncertzāles pārstāvji.

Jau ziņojām, ka pēc Būvniecības valsts kontroles biroja atzinuma Palladium ir jāsaved ēka kārtībā, un šobrīd tā ir bīstama.

Koncertzāle savu darbību atsāks 18. septembrī, uzsākot piekto savas darbības sezonu, pauž Palladium koncertzāles pārstāvji.

”Būvniecības valsts kontroles biroja atzinums tiks rūpīgi izvērtēts un tiks veiktas nepieciešamās darbības. Kā pirmā tiks veikta koncertzāles ēkas tehniskā izpēte, kurai Būvniecības valsts kontroles birojs devis izpildes termiņu – divi mēneši,” raksta Palladium pārstāvji.

”Norādām, ka darbi, kas atzinumā minēti kā neatļauta būvniecība, ir darbi, kas norit pie esošo skatuves konstrukciju apsekošanas un papildu nostiprināšanas saskaņā ar izstrādātu tehnisko projektu, lai jaunajā sezonā nodrošinātu augsta līmeņa drošību. Būvniecības atļauja netika izņemta, ņemot vērā to, ka veicamie darbi ir uzlabojumi, kas neattiecas uz ēkas būvkonstrukcijām,” informē koncertzāles Palladium direktore Linda Andersone.