Komentāri
Palladium pārstāvji skaidro, kad koncertzāli atkal atvērs apmeklētājiem
Foto: LETA

”Šobrīd koncertzāle nav atvērta publiskam apmeklējumam, jo tiek veikta tehniskā apkope. Plānotos darbus paredzēts beigt 1. septembrī,” informē Palladium koncertzāles pārstāvji.

Jau ziņojām, ka pēc Būvniecības valsts kontroles biroja atzinuma Palladium ir jāsaved ēka kārtībā, un šobrīd tā ir bīstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertzāle savu darbību atsāks 18. septembrī, uzsākot piekto savas darbības sezonu, pauž Palladium koncertzāles pārstāvji.

”Būvniecības valsts kontroles biroja atzinums tiks rūpīgi izvērtēts un tiks veiktas nepieciešamās darbības. Kā pirmā tiks veikta koncertzāles ēkas tehniskā izpēte, kurai Būvniecības valsts kontroles birojs devis izpildes termiņu – divi mēneši,” raksta Palladium pārstāvji.

”Norādām, ka darbi, kas atzinumā minēti kā neatļauta būvniecība, ir darbi, kas norit pie esošo skatuves konstrukciju apsekošanas un papildu nostiprināšanas saskaņā ar izstrādātu tehnisko projektu, lai jaunajā sezonā nodrošinātu augsta līmeņa drošību. Būvniecības atļauja netika izņemta, ņemot vērā to, ka veicamie darbi ir uzlabojumi, kas neattiecas uz ēkas būvkonstrukcijām,” informē koncertzāles Palladium direktore Linda Andersone.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl