24 komentāri
Palīdzi savākt 300 eiro pensionārei, lai viņa var samaksāt par slimnīcu!
Foto: LETA

Pēc divu gadu gaidīšanas 62 gadus vecā Līga nu ir sagaidījusi savu kārtu valsts dotētai operācijai, taču pensionārei nepieciešami 300 eiro, lai samaksātu par pēcoperācijas periodu slimnīcā.

1953. gadā dzimusī Līgas kundze ir otrās grupas invalīde – viņai ir garīgās veselības traucējumi. ”Šobrīd ir tā, ka pēc divu gadu gaidīšanas rindā uz valsts dotēto operāciju, beidzot ir pienākusi Līgas kundzes kārta un 2. martā viņai jādodas uz operāciju. Vajadzīga gūžas locītavas endoprotezēšana,” skaidrots labdarības organizācijas Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Samaksāt par pēcoperācijas periodu slimnīcā Līgas kundze pati nevar un paiet arī drīz vairs nevarēs. Pretsāpju zāles arī vairs nelīdz, sāpes ir grūti paciešamas un nepāriet ne dienu, ne nakti,” rakstīts Facebook lapā Charity for children Snowflake.

Provizoriskās izmaksas par uzturēšanos slimnīcā tiek lēstas apmēram 300 eiro apmērā.
Pašvaldības dome palīdzēt nevar, jo Līgas kundzes pensija ir lielāka, nekā pašlaik paredz pašvaldības normatīvie akti nepieciešamo personas ienākumu minimumu pabalsta saņemšanai ārstniecības izdevumu segšanai.

”Līga ir vientuļš cilvēks, viņai nav neviena piederīgā. Viņa ir jauka, klusa un ļoti gudra sieviete. Trauksmes sajūta, nedrošība par finansēm, aizstāvja un padomdevēja neesamība un ikdienas neciešamās sāpes liek justies nevienam nevajadzīgai, bet enerģija un drosme nepadoties viņai ir milzīga! Maz cilvēku ar tādu raksturu,” rakstīts sociālajā tīklā.

”Pēc kāda laika būs nepieciešama arī otras gūžas locītavas operācija, līdz tam ceram, ka būs izmaiņas normatīvajos aktos, lai pagasts spētu palīdzēt, – Līga neatlaidīgi cenšas darīt zināmas viņas un viņas situācijai līdzīgās nonākušo cilvēku problēmas pašvaldības vadībai,” raksta labdarības organizācija.

Līgas kundzei ir arī slimnīcas parāds, kuru palēnām Līga pati no savas minimālās pensijas dzēš, tas pilnībā jānomaksā līdz 19. februārim. Šo naudiņu sola saziedot viņas pašvaldības iedzīvotāji.

Ziedojumu iespējams pārskaitīt uz pašnodarbinātās personas kontu: Santa Joma, ar norādi “ziedojums Līgas kundzei” LV02HABA0551017928103, jautājumu gadījumos, lūdzu, sazinieties ar Charity for children Snowflake vai ar Signe Frikausa.

Foto: Facebook/Charity for children Snowflake

Foto: Facebook/Charity for children Snowflake

TOP komentāri

 • dille
  +2 +2 0

  dille

  Uzturēšanās slimnicā viena diena maksā 10 euro. Vairāk kā 10 dienas neviens viņu tur neturēs. Kāpēc vāc naudu par 30 dienām?
 • ...
  +2 +2 0

  ...

  Tiešām! Tad jau labāk skaitiet uzreiz man! Es gan neesmu pašnodarbinātā, bet uzņēmēja, taču lieka nauda noderēs. :))
 • ///
  +1 +1 0

  ///

  Arī man bija jāmaksā ,par dēla operāciju, slimnīca izrakstīja parādzīmi maksāju pa daļām.UN aizdomīgi ka 2.martā jāstājas un jau zina ka mēnesi vajadzēs pavadīt.Mums tās bija 2 nedēļas pēc tam atveseļošanās mājās un pārbaudes pie ģimenes ārsta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl