4 komentāri
Palīdzi, ja vari… Saimnieki no sirds pārdzīvo par suņuku Semu, kura dzīvība ir briesmās…
Facebook

Sems pie saviem saimniekiem dzīvo aptuveni gadu, un uzreiz pēc pieņemšanas ģimenē atklājās, ka suņuks ir slims. Tagad saimnieki lūdz ziedot sunīša atbalstam.

“Neilgi pēc Sema iegādes pamanījām dažas iezīmes – suns ļoti bieži žagojas, periodiski bija vemšana, caureja. [..] Tika nolemts veikt analīzes, kuru rezultāti vedina uz domām par to, ka Semam ir nopietna aknu kaite,” stāsta Sema saimnieki. Toreizējais ārsts viņiem pauda, ka te viņa zināšanas ir par īsām un ka Semu glābt nez vai varēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču saimnieki nav padevušies un vēršas pie citiem dakteriem, kuri nozīmē turpmāku ārstēšanu – homeopātijas kursus, regulāras intravenozas sistēmas un striktu diētu.

Lai arī situācija sākuma uzlabojusies, drīz vien Semam sākās epilepsijas lēkmes, un šobrīd situācija ir tuvu kritiskai. Sems strauji krītas svarā, bieži ir apātisks, analīžu rezultāti pasliktinās, zāles vairs nepalīdz.

Tagad saimnieki ir sazinājušies ar kādu Nīderlandes klīniku, kur ārsti ir gatavi Semu uzņemt un operēt.

“Mums šobrīd ir divi varianti – skatīties, kā Sems mūsu acu priekšā lēnām mirst, vai riskēt un mēģināt glābt viņa dzīvību! Mēs izvēlamies otro,” savu izvēli lūgt citu cilvēku palīdzību komentē Sema saimnieki.

Redzot, kā mēs cīnāmies par Sema iespējām pilnvērtīgai dzīvei, daudzi ir jautājuši: ”Vai nenožēlojat, ka paņēmāt suni? Tagad jums tā jāmokās”. Mūsu atbilde: ”Nevienu pašu mirkli neesam nožēlojuši savu izvēli, Sems ir mūsu labākais draugs un ģimenes loceklis, tas, ka viņš ir slims, mūs vedina viņu vēl stiprāk mīlēt un nepadoties, cīnīties līdz galam”.

Sema plānotās operācijas izmaksas ir ap 4000 eiro. “Ja kādam ir kaut mazākā iespēja finansiāli palīdzēt Semam dzīvot, būsim no visas, visas sirds pateicīgi,” pauž saimnieki.

Ja vēlaties atbalstīt Semu:
Konta nr: LV41HABA0551020541551
Swedbank
Maksājuma mērķis :Palīdzība Semam
Zanda Gavare

TOP komentāri

 • Beavis
  +3 +3 0

  Beavis

  Komentētājam "nu, nu"

  Tev kāds prasa naudu, tieši konkrēti tev? Kur tu lien ar savu paštaisnumu? Ne zini lietas apstākļus, neko. Ja negribi ziedot, paej garām rakstam. Bet nē, vajag iepirst savu paštaisnuma komentāru, pie reizes palielot sevi par krutumu kā uzturi savus dzīvniekus.
  Šī suņa saimnieki patiešām ir praktiski bezizejas priekšā, ir darījuši visu iespējamo un neiespējamo, bet kaut kāds paštaisnais lo...s vēl te kaut ko aizrāda. Besī tādi cilvēki, kas vienmēr visu zin labāk, lai gan ne lietas apstākļus zin, neko...
 • juu
 • Владислав Бортяков
  +1 +1 0

  Владислав Бортяков

  Žēl suņuka , saimniekus arī ļoti labi saprotu . Nesaskatu te nedz diedelēšanu , nedz bezkaunību . Šajā gadījumā - ja nevar palīdzēt tad labāk paklusēt . Es labprāt palīdzētu , bet pats esmu pārcietis smagu traumu , operāciju un līdz ar to paliku bez darba . Es ļoti ceru ka mazulim viss būs labi . Vienīgais lūgums - nevajag rakstīt ļaunus vai nievājošus komentārus .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl