Palīdzi atšķirt īstu dziednieku no viltvārža!

7 komentāri
Palīdzi atšķirt īstu dziednieku no viltvārža!
Foto: Freeimage.com

Latvijā dažādu dziednieku, zīlnieku un gaišreģu ir gana daudz, liecina pieejamā informācija tīmeklī. Latvijas dziednieku reģistrā vien ir uzskaitītas 229 personas, kas sola brīnumus, sākot ar dažādu atkarību ārstēšanu un beidzot ar auru un biolauku korekciju. Taču jautājums, kas, visticamāk, maļas pa galvu ne vienam vien, ir, vai visam solītajam tiešām varam ticēt?

Ierasti cilvēki pie dziednieka dodas tad, kad dzīvē sastapušies ar kādām grūtībām, kuras nav izdevies atrisināt saviem spēkiem vai ierastām metodēm.  Tajā pat laikā ir gadījumi, kad personas mēdz izmantot citu cilvēku izmisumu, lai gūtu personīgu labumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu vari palīdzēt!

Lai palīdzētu mūsu līdzcilvēkiem orientēties šajā jomā, ar Jūsu palīdzību vēlamies izveidot sarakstu, kurā, balstoties uz Jūsu pieredzi un atsauksmēm, būtu apkopoti dziednieki, gaišreģi, ekstrasensi un vārdotāji, kuri spējuši palīdzēt grūtā brīdī, kā arī tādiem, kuru pakalpojumi ir apšaubāmi.

Iesūtiet mums īsu aprakstu par savu vai tuvinieku, paziņu pieredzi ar cilvēkiem, kas palīdzējuši grūtā brīdī, vai gluži otrādi – varbūt izrādījušies ne tik zinoši, kā bija gaidīts.

Apkopojot Jūsu atsauksmes, tiks izveidots saraksts ar dziedniekiem, kurus Jūs attiecīgi – iesakāt vai neiesakāt.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl