2 komentāri

Tuvojoties valsts simtgadei, valsts un pašvaldības strādā pie plašas pasākumu un notikumu programmas, taču arī iedzīvotāji aicināti iesaistīties svētku sajūtas radīšanā un īstenot savas idejas. Jau vairākus mēnešus grupa entuziastu brīvdienās rīko īpašus pārgājienus uz dažādām Latvijas vietām ar mērķi līdz 2018. gadam iepazīt visus Latvijas pagastus, to dabu un kultūrvēsturisko mantojumu.

Ekskursijas rīko un vēsturisko ieskatu reģionā sniedz paši pagastu iedzīvotāji, tādēļ iniciatīvas autori aicina pieteikties ikvienu, kas būtu gatavs sarīkot pasākumu arī savas dzīvesvietas apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārgājieni notiek brīvdienās reizi divās nedēļās. Nākamais pārgājiens plānots jau sestdien Engures novada Smārdes pagastā. Bet vasarā plānoti arī divu dienu izbraukumi uz Latgali, Kurzemi un citviet, kur objektu apskatei vajadzīgs vairāk laika.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl