Komentāri
Palīdzēsim! Sirmgalvji, kuru māju nopostījušas liesmas, spiesti dzīvot šķūnītī
FOTO: Labdaribaslapa.lv

”Ugunsnelaime ir nopostījusi Valentīnas un Aleksandra mājas, tepat Rīgā, Zasulaukā, Tapešu ielā 6. Viss sācies ar īssavienojumu tualetes telpā, bet jau nākamajā brīdī māju pārņēma uguns,” vēsta ieraksts labdarības organizācijas Labdarības lapa mājaslapā.

”Abi vecie ļaudis šobrīd dzīvo šķūnītī, kurā ir mitrs un auksts. Māja ir bez jumta, visa iedzīve ir pagalam. Ļoti nepieciešams apģērbs, apavi, īpaši siltie, arī segas, spilveni. Nepieciešama gulta vai dīvāns. Paši ir nopirkuši brusas, lai atjaunotu jumta sijas, bet ar to jau nepietiek.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja kādam ir iespēja palīdzēt ar materiāliem, darba rokām, segām, apģērbu, mēbelēm, varbūt, aiznesot siltu zupas šķīvi, nepaliec vienaldzīgs!

Valentīna L, 38/39;
Aleksandrs Xl, 42/42;
Valentīna un Aleksandrs Gavrikovi, Tapešu ielā 6, Rīgā, tālr.: 25 934 326.
Baiba Pole transports, tālr.: 28 706 068.

Lūdzam palīdzēt, sniedzot finansiālu atbalstu.

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ. Nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377

Kontaktinformācija:

Tālrunis: +371 22442000
E-pasts: labdaribaslapa@gmail.com

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl