Palīdzēsim Latvijas Lepnumam – piecu adoptētu bērnu ģimenei

1 komentārs

2013. gadā jauna sieviete Inese saņēma Latvijas Lepnuma balvu. Viņa 26 gadu vecumā pieņēma lēmumu paveikt ko tādu, ko vairums no mums neuzdrošinās izdarīt visa mūža garumā. Inese ir adoptējusi četrus bērnus, turklāt jaunākā mazulīte ir smagi slima.

Ineses mīlestība ir ļāvusi bērniem no vienas ģimenes augt kopā nedalīti jaunā ģimenē. Šobrīd 8 gadus vecais Emīls, 7 gadus vecā Elizabete, četrgadniece Lana un nepilnus divus gadus vecā Sofija Inesi mīļi sauc par mammu. Šo bērnu bioloģiskie vecāki dažādu iemeslu dēļ neprata vai nevēlējās rūpēties par saviem bērniem un atstāja viņus likteņa varā.  Šo bērnu dzīve bērnu namā ir līdzīga laimes ratam, jo iespēja iegūt gādīgus vecākus pamestajiem bērniem ir maza, īpaši, ja bērniem ir kādas iedzimtas slimības, kā tas ir diviem no šiem bērniņiem. Ir jānotiek brīnumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inese ir šo bērnu dzīves brīnums. Apbrīnojama ir jaunas meitenes uzņēmība un nesavtība, uzņemoties rūpes par četriem maziem bērniem.

Inese ar bērniem sākotnēji mitinājās mājiņā, ko mantojusi no saviem vecvecākiem. Taču atklājās, ka mājai postījumus nodarījusi pelējuma sēne, un, kad mājā dzīvot kļuva jau bīstami, ģimene pārcēlās uz īrētu dzīvoklīti. Ēka bija jānojauc, taču atjaunošanai līdzekļu Inesei nepietika.

Lai ģimene varētu turpināt dzīvot kopā un visiem pietiktu vietas, ģimenei nepieciešams atjaunot māju. Latvijas Lepnuma patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš un Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma aicinājuši sabiedrību iesaistīties, lai ģimenei palīdzētu māju atjaunot. Šobrīd, pateicoties vairāku uzņēmēju atsaucībai, ēkai jau jauns projekts un ielieti pamati. Aicinām ģimenei palīdzēt, ziedojot gan būvmateriālus, gan naudas līdzekļus, lai mājas atjaunošanu turpinātu. Lai ģimenei būtu mājas, papildus jau uzņēmēju ziedotajiem materiāliem, nepieciešami naudas līdzekļi 23 000 eiro apmērā.

Kopš vakardienas Inese ir jau piecu bērnu māmiņa, viņa savā ģimenē pieņēmusi četrus mēnešus veco Mateju. Viņš ir no tās pašas ģimenes, no kuras Inese jau audzina citas atvases.

Inese mazajam Emīlam, Elizabetei, Lanai, Sofijai un Matejam deva iespēju sākt dzīvi no jauna, savukārt, mums visiem ir iespēja palīdzēt ģimenei dzīvot kopā atjaunotajā mājiņā!

TOP komentāri

  • VVv
    0 0 0

    VVv

    Cik ir dzirdēts, adoptēti laikam tikai divi. Pārējie skaitās audžubērni, par kuru uzturēšanu tiek maksāts no valsts budžeta - savā ziņā Inese šiem bērniem ir algota aukle. Rakstu autoriem rūpīgi jāizpēta situācija pirms publikācijas.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl